Agent Game: Mel Gibson se zaplete do špionážních hrátek

Agent Game: Mel Gibson se zaplete do špionážních hrátek | Fandíme filmu
Saban Films
Zobrazit další 2 obrázky
Akční hvězda dohlíží na nebezpečnou černou operaci. Pusťte si trailer.

Stejně jako s většinou akčních hvězd přelomu 80. a 90. let je to v současnosti s Melem Gibsonem všelijaké. Před pár si zavařil svými antisemitistickými poznámkami a opileckým výtržnictvím. Podařilo se mu vyškrábat zpátky do Hollywoodu, nicméně balancuje mezi výraznějšími projekty, jako jsou Táta je doma 2 či The Continental, a akčními béčky, jež zavánějí videotrhem.

Do té druhé škatulky spadá i špionážní thriller Agent Game, kde Gibson hraje vysoce postaveného šéfa bez skrupulí a loajality k podřízeným. Ústřední postavou je Harris (Dermont Mulroney), agent CIA, který během černých operací provádí výslechy zajatců. Jedna akce se šeredně pokazí, když umírá Harrisův šéf (Jason Isaacs) i jeho vyslýchaný (Barkhad Abdi). Vina je shozená neprávem na ústředního protagonistu, který se vydává na útěk. Nicméně tým agentů, který jej má dopadnout (Adan Canto, Katie Cassidy, Rhys Coiro, Annie Ilonzeh) začne zpochybňovat rozkazy svých nadřízených a jeden druhého. Jsou připravení spojit se s Harrisem a vypátrat skutečnou pravdu, avšak jejich velitel Olsen (Gibson) má v týmu nasazeného loajálního agenta, který je připravený odmítání rozkazů zatnout tipec.

Snímek natočil režisér Grant S. Johnson, jenž se zatím nemůže pochlubit žádným výrazným snímkem. Nic zajímavého zatím nemají na kontě ani scenáristé Tyler W. Konney a Mike Langer. Snímek zamíří 8. dubna na VOD.

Podklady a foto: Saban Films

Galerie: 3

Agent Game: Mel Gibson se zaplete do špionážních hrátek | Fandíme filmu Agent Game: Mel Gibson se zaplete do špionážních hrátek | Fandíme filmu Agent Game: Mel Gibson se zaplete do špionážních hrátek | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest