BigBug: Trailer blíže představuje robotickou sci-fi vzpouru

BigBug: Trailer blíže představuje robotickou sci-fi vzpouru | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 3 obrázky
V komediálním snímku od tvůrce Amelie z Montmartru plní roboti nejtajnější touhy.

Netflix uvede už 11. února novinku od Jeana-Pierra Jeuneta, autora Amélie z Montmartru či Vetřelce: Vzkříšení. Snímek se jmenuje BigBug (někdy také Big Bug) a na první pohled z něj sálá režisérova touha po vizuální odlišnosti, specifické atmosféře a jisté poťouchlosti. Streamovací služba zveřejnila další trailer, který nám snímek daleko lépe poodhaluje. Lépe můžeme vidět design futu-retro kulis, zpracování děsivě nevinných robotů i chování lidských postav, které roboty dožene až do krajnosti. Oficiální synopse říká:

Píše se rok 2050. Umělá inteligence je všude. A to natolik, že na ni lidstvo nechává uspokojení všech svých potřeb i tužeb. I těch nejtajnějších a nejzvrácenějších. Na poklidném předměstí se najednou čtyři domácí roboti rozhodnou uzavřít svoje pány v jejich vlastním domě. V domě jsou spolu zamčení nepříliš soudržná rodina, vlezlá sousedka a její sexuální robot. Všichni jsou nuceni spolu nějak vycházet, jenže hysterická nálada se akorát víc a víc vyostřuje. Venku se mezitím snaží převzít nadvládu Yonyxové – nejnovější generace androidů. Hrozba se blíží i k domácnosti protagonistů. Ti se však zabývají úplně jinými věcmi, žárlí a pod dohledem svých zmatených domácích robotů se pouštějí jeden do druhého.

V hlavních rolích hrají Dominique Pinon, Elsa Zylberstein, Isabelle Nanty, Youssef Hajdi, Alban Lenoir a François Levantal. Snímek napsal Guillaume Laurent, jenž pro Jeuneta připravil už Amélii z Montmartru nebo Galimatyáš. Netflix novinku uvede 11 února 2022.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 4

BigBug: Trailer blíže představuje robotickou sci-fi vzpouru | Fandíme filmu BigBug: Trailer blíže představuje robotickou sci-fi vzpouru | Fandíme filmu BigBug: Trailer blíže představuje robotickou sci-fi vzpouru | Fandíme filmu BigBug: Trailer blíže představuje robotickou sci-fi vzpouru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest