Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě

Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě | Fandíme filmu
Film Seekers
Zobrazit dalších 5 obrázků
Střet uzamčené spisovatelky s inteligentním domem je přirovnávaný k Černému zrcadlu či Stephenu Kingovi.

Příští rok bude k vidění nový sci-fi snímek Blank (zhruba „Prázdná stránka“). Děj je zasazený do blízké budoucnosti a hrdinkou filmu je úspěšná spisovatelka, která trpí autorským blokem. Ve svém zoufalství si zaplatí pobyt v odlehlém prázdninovém příbytku, který plně ovládá umělá inteligence. V izolaci se však autorka nebude potýkat pouze se svojí dávno pohřbenou minulostí. Když dojde k nečekané softwarové chybě, ocitá se uzamčená v domě, kde ji poškozený systém umělé inteligence drží jako rukojmí. Veškerá komunikace s okolním světem je odříznuta a společnost jí dělá pouze nestabilní android.

Snímek slibuje směs napětí a dramatu, kdy hlavními tématy budou duševní zdraví a dopad moderních technologií (jako je právě umělá inteligence) na náš život a to, jak na ně až příliš spoléháme a víc a víc se noříme do digitálního světa. Snímek je přirovnávaný k příběhům Stephena Kinga nebo seriálu Černé zrcadlo.

Snímek je celovečerním debutem režisérky Natalie Kennedy. Scénář napsal Stephen Herman. V hlavních rolích vystupují Heida Reed (Poldark), Rachel Shelley (The L Word) a Wayne Brady (Black Lightning). Dole v galerii si můžete prohlédnout první fotografie ze snímku.

Podklady a foto: Film Seekers

Galerie: 6

Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě | Fandíme filmu Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě | Fandíme filmu Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě | Fandíme filmu Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě | Fandíme filmu Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě | Fandíme filmu Blank: V napínavé sci-fi umělá inteligence uzavře hrdinku v odlehlém domě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest