Sentinel: Ponorková nemoc na futuristické válečné základně míří do kin

Sentinel: Ponorková nemoc na futuristické válečné základně míří do kin | Fandíme filmu
Altitude
Zobrazit další 1 obrázek
Ve válkou roztrhaném světě budoucnosti se podíváme spolu s Kate Bosworth se podíváme do pevnosti mezi dvěma znesvářenými stranami.

V Estonsku bylo nedávno dokončeno natáčení mezinárodního sci-fi thrilleru Sentinel (dříve známý jako Gateway 6). Děj je zasazený do válkou zničené budoucnosti, kde čtyři vojáci hlídají Sentinel – odlehlou válečnou základnu uprostřed oceánu, který odděluje dva znesvářené kontinenty. Vojáci zkrátka čekají na to, až dorazí nepřítel nebo je někdo přijde vystřídat. Týdny nečinnosti se ale mění v měsíce a paranoia začíná vztahy mezi vojáky šponovat k prasknutí. Nasazení jim mělo skončit už před třemi měsíci, ale náhradníci stále nedorazili. Posádka je osamělá a není si jistá svým osudem, napětí se stupňuje. Vyeskaluje v momentě, kdy se na dosah pevnosti objeví tajemná loď. Je to pomoc, na kterou tak dlouho čekali? Nebo něco daleko zlověstnějšího?

V hlavních rolích vystupují Kate Bosworth (Lois Lane ze Superman se vrací), Thomas Kretschmann (Baron von Strucker z marvelovek), Lucien Laviscount a Martin McCann. Snímek natočil estonský autor Tanel Toom. Scénář napsal Malachi Smyth. Sentinel je momentálně v postprodukci a začne si hledat mezinárodní distributory.

Foto: Altitude

Zdroj: Deadline

Galerie: 2

Sentinel: Ponorková nemoc na futuristické válečné základně míří do kin | Fandíme filmu Sentinel: Ponorková nemoc na futuristické válečné základně míří do kin | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest