Indiana Jones 5: Zemřel člen štábu

Indiana Jones 5: Zemřel člen štábu | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Štáb 5. Indiany Jonese v Maroku zasáhla smutná zpráva.

Deník New York Post informuje, že během marocké části natáčení snímku Indiana Jones 5 zemřel člen štábu. Nic Cupac pracoval jako grip (filmový technik) kamerového úseku v sekundárním štábu. Studio Disney potvrdilo, že Cupac byl nalezený mrtvý ve svém hotelovém pokoji. Jeho úmrtí nijak nesouviselo s natáčením. Přesná příčina smrti není známa, zatím se uvádějí „přirozené příčiny“.

Disney vyjádřil nad ztrátou kolegy upřímnou soustrast. Cupac měl dlouholeté zkušenosti s natáčením velkofilmů. Pracoval na Harrym Potterovi či Star Wars. Do Maroka přiletěl se stohlavým týmem, který zrovna připravoval velkou akční scénu s rikšou. V marockém Fezu se natáčí od 17. října.

Indiana Jones 5 znovu představí Harrisona Forda jako populárního lovce pokladů, jenž se 29. 6. 2023 po čtrnáctileté pauze ještě jednou vrátí, aby (zřejmě) uzavřel současnou sérii dobrodružných příběhů. Režíruje James Mangold. Dále hrají Phoebe Waller-Bridge, Thomas Kretschmann, Mads Mikkelsen, Boyd Holrook, Toby Jones, Antonio Banderas a Shaunette Renée Wilson. Hudbu složí John Williams.

Titulní foto je ilustrační

Zdroje: The New York Post

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest