Vyproštění vyhrálo na kaskadérských cenách, dvojka má být ještě divočejší

Vyproštění vyhrálo na kaskadérských cenách, dvojka má být ještě divočejší | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 3 obrázky
Připomeňte si, jak se točila zběsilá akce prvního filmu.

Snímek Vyproštění zrežíroval Sam Hargrave, bývalý kaskadér, koordinátor a režisér sekundárního štábu (ty jsou u velkofilmů zodpovědné za akci). U svého celovečerního debutu si dal Sam záležet na tom, aby byl film nacpaný až po střechu ukázkovou akcí. Většina z vás ji jistě vzpomene na divokou automobilovou honičku, pěší honičku po střechách sídliště, závěrečnou přestřelku na mostě či souboj na nože na tržišti.

Snímek byl za svoje kousky oceněný v kategoriích nejlepší souboj, nejtvrdší dopad a nejlepší koordinátor akce. Představitel hlavní role Chris Hemsworth kolegům pogratuloval ke skvělé práci, k tomu sdílel video se sestřihem kaskadérské práce a rovnou přislíbil, že příště to bude ještě větší divočina. Také poznamenal, že začátek natáčení už se blíží.

Vyproštění 2 se bude z části točit v Praze. V hlavní roli se vrací Hemsworth jako žoldák Tyler Rake. Režíruje znovu Hargrave, produkují bratři Russoovi, kdy Joe Russo také napsal scénář.

Foto: Vyproštění (Netflix)

Zdroj: Chris Hemsworth

Galerie: 4

Vyproštění vyhrálo na kaskadérských cenách, dvojka má být ještě divočejší | Fandíme filmu Vyproštění vyhrálo na kaskadérských cenách, dvojka má být ještě divočejší | Fandíme filmu Vyproštění vyhrálo na kaskadérských cenách, dvojka má být ještě divočejší | Fandíme filmu Vyproštění vyhrálo na kaskadérských cenách, dvojka má být ještě divočejší | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest