Warning: Nová sci-fi toho míchá víc než Pejsek s kočičkou – pusťte si trailer

Warning: Nová sci-fi toho míchá víc než Pejsek s kočičkou – pusťte si trailer | Fandíme filmu
Lionsgate
Kosmonauti, asteroidy, nesmrtelnost, virtuální realita...tahle sci-fi má prostě všechno. A teď, jestli je to dobře…

Režisérka Agata Alexnder dosud točila hudební videoklipy, třeba pro Marilyna Mansona nebo pro Skrillexe. Teď nám představí svůj první celovečerní film Warning (Varování). Dorazil první trailer, který jednoznačně potvrzuje, že má režisérka slabost pro výraznou vizuální stránku. Zároveň se ale vkrádá otázka, zda si napoprvé neukousla příliš velké sousto.

Minimálně zveřejněný trailer totiž hýří rozličnými sci-fi koncepty. Vidíme astronauta ve vesmíru, přilétající kometu, nechybí virtuální realita, umělá inteligence, nejrůznější vize, debaty o nesmrtelnosti… Všechno sama o sobě zajímavá témata, ale v upoutávce se tak nějak vzájemně překřikují a není úplně zřejmé, zda se snímek na něco vůbec dokáže zkoncentrovat.

Oficiální synopse říká: Warning je intenzivní sci-fi thriller zasazený do blízké budoucnosti, který se zabývá následky, jimž lidstvo čelí poté, co vševědoucí technologie nahradí mezilidský kontakt. Když celosvětová bouře zjančí veškerou elektroniku, má to děsivé a smrtící následky.

V hlavních rolích vystupují Thomas Jane, Alex Pettyfer, Alice Eve, Annabelle Wallis, Benedict Samuel, Charlotte Le Bon, Patrick Schwarzenegger, Rupert Everett, Tomasz Kot, Kylie Bunbury a Garance Marillier. S uvedením na VOD se počítá 22. října.

Podklady a foto: Lionsgate

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest