Aquaman 2: První fotka odhaluje nový hrdinův kostým

Aquaman 2: První fotka odhaluje nový hrdinův kostým | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 2 obrázky
Aquaman nebude v pokračování nosit pořád stejné „plavky“, které používal posledně.

Natáčení komiksovky Aquaman and the Lost Kingdom je v plném proudu. A režisér James Wan a představitel hlavní role Jason Momoa se teď na sociálních sítích podělili o hrdinovy fotky v kostýmech. Na jedné vidíme Aquamanovu starou zbroj z prvního filmu. Pak je tu ale ještě fotka, kde je Arthur oděný do černého, subtilnějšího úboru. Wan jej označuje jako „stealth oblek“ a je založený na schopnosti hlavonožců měnit svou barvu těla. Zřejmě nás tedy čeká nějaká mise v utajení, kde bude Aquaman potřebovat splynout s okolím. Kostým byl inspirovaný komiksy z 80. let, kdy Aquaman jeden čas nosil modrý kostým. Fotky můžete vidět dole v galerii.

Aquamana 2 režíruje opět James Wan. Scenáristou je David Leslie Johnson-McGoldrick. Jason Momoa se vrací jako Aquaman, Amber Heard jako Mera, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta, Dolph Lundgren jako Nereus a Patrick Williams jako Orm. Nově obsazený byl do zatím blíže neurčené role Pilou Asbæk.. České a slovenské datum premiéry je stanovené na 15.12. 2022.

Foto: Warner Bros.

Zdroj: James Wan

Galerie: 3

Aquaman 2: První fotka odhaluje nový hrdinův kostým | Fandíme filmu Aquaman 2: První fotka odhaluje nový hrdinův kostým | Fandíme filmu Aquaman 2: První fotka odhaluje nový hrdinův kostým | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest