Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy

Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
K tomu se podívejte na detailní fotky podvodních tvorů, které atlanťané sedlají jako koně.

Aquaman pořád čeká na to, jak jej publikum v prosinci přijme. Jason Momoa by tedy nerad cokoliv zakřikl a neprozradí podrobnosti, nicméně připouští, že má plány pro Aquamana 2. Dokonce vymyslel pro pokračování celý úvod a ten úvod představil producentu Peteru Safranovi a šéfu Warneru Tobymu Emmerichovi. Těm se jeho nápady údajně líbily, ale znáte to, to jsou takové ty medové řeči před premiérou. Režisér James Wan potom novinářům amerického Total Filmu řekl, že si dokáže představit celou řadu spin-offů. S kolegy vytvořili bohatý svět, vytvořili podhoubí a zárodky nejrůznějších příběhů. Je tu samozřejmě příběh Aquamana, ale také další příběhy ze sedmi království, která stojí za prozkoumání.

Provázaný svět DC zatím nemá samostatný film s Batmanem nebo Flashem, stále čekáme na druhý film se Supermanem. Představa, že bychom měli vidět nejrůznější spin-offy z vodní říše tak zní opravdu bláhově. Na druhou stranu, pokud bude Aquaman povedený a úspěšný, tak vlastně proč ne.

V galerii najdete nejnovější sérii fotek. Nejvíc zaujmou hned první dvě, kde vidíme Orma (Patrick Wilson) na Tylosaurovi a Vulka (Willem Dafoe) na obřím kladivounovi.

V komiksech je Aquaman známý pod občanským jménem Arthur Curry, je synem lidského strážce majáku a šlechtičny z Atlantidy, bájné podvodní říše obývané mořským národem s nadlidskými silami. Díky královské krvi a dvojímu původu získává Arthur během dospívání schopnosti, které Atlanťany dokonce převyšují. Je dokonalý plavec, dokáže dýchat pod vodou a ovládat vodní živočichy. Díky dlouhým pobytům v hlubinách je zvyklý odolávat obrovským tlakům, takže je jeho tělo jen těžko zranitelné a vládne silou, která se blíží nejmocnějším superhrdinům v DC Universe.

Jeho trojzubec je mocná magická zbraň, která dovede zranit i ty nejmocnější protivníky. Na druhou stranu Aquaman při pobytu na souši postupně slábne a vždycky patřil mezi vysmívané hrdiny, díky nepraktickým schopnostem (komunikace s vodními tvory) a tak trochu zženštilému vzhledu. Moderní komiksy z něj však udělaly ošlehaného mořského vlka s harpunou místo useknuté ruky a složitou, zajímavou osobnost, která má komplexy z toho, že ji veřejnost nebere vážně. Kromě toho, že se Arthur stává během života králem Atlantidy a sedmi oceánů, je také jedním ze zakládajících členů Justice League. Aquamana ztvární Jason Momoa, jeho vytouženou Meru Amber Heard, dvorního rádce Vulka Willem Dafoe, záporáka Ocean Mastera Patrick Wilson. Režíruje James Wan, film má premiéru naplánovanou na 20.12. 2018.

Zdroje: Total Film I, II

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 6

Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy | Fandíme filmu Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy | Fandíme filmu Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy | Fandíme filmu Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy | Fandíme filmu Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy | Fandíme filmu Aquaman: Momoa má představu o pokračování, je prostor pro spin-offy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest