Strašidelné příběhy na dobrou noc: Vyprávějte čarodějnici, nebo vás zabije

Strašidelné příběhy na dobrou noc: Vyprávějte čarodějnici, nebo vás zabije | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 2 obrázky
Dvojice malých dětí musí uniknout z děsivého a nebezpečného světa, který ovládá zlá čarodějnice.

Jestli se rádi bojíte, tak pro vás Netflix přichystal příjemně děsivý hororový dárek v podání nového filmu s názvem Strašidelné příběhy na dobrou noc (Nightbooks). Na trailer si raději nechte v pokoji rozsvíceno, protože působí pořádně děsivě. Největší dojem zanechává Kristen Ritter (Jessica Jones), která vypadá v roli zlé čarodějnice správně šílená a nestabilní. Snímek byl inspirován stejnojmennou knížkou. Režíroval David Yarovesky (Syn Temnoty). Premiéra je naplánována už na 15. září.

Malý Alex je vynalézavý kluk s velkou vášní a talentem pro psaní děsivých příběhů, který se po traumatizujícím zážitku zařekl, že už nikdy nevezme do ruky pero. Když je ale unesen zlou čarodějnicí, tak jeho jedinou možností, jak přežít, vyprávět každý večer jeden děsivý příběh. Dokud bude čarodějnici svými příběhy bavit, nechá ho naživu. V bezvýchodné situaci svitne plamínek naděje, když potká jinou vězenkyni jménem Yasmin, která možná drží klíč k jejich společné záchraně.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 3

Strašidelné příběhy na dobrou noc: Vyprávějte čarodějnici, nebo vás zabije | Fandíme filmu Strašidelné příběhy na dobrou noc: Vyprávějte čarodějnici, nebo vás zabije | Fandíme filmu Strašidelné příběhy na dobrou noc: Vyprávějte čarodějnici, nebo vás zabije | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest