Prisoners of the Ghostland: Šílený postapokalyptický western dorazí ještě letos

Prisoners of the Ghostland: Šílený postapokalyptický western dorazí ještě letos | Fandíme filmu
XYZ Films
Zobrazit další 1 obrázek
Nicolas Cage vystupuje v akční novince plné neonů, duchů a samurajů.

Hollywoodský marketing je plný superlativů. Na to jsme zvyklí. Když však začnete lepit superlativa k filmu Nicolase Cage, je to podezřelé, protože na šílené herecké kreace jsme u něj zvyklí. Takže když se o snímku Prisoners of the Ghostland hovoří jako o nejbláznivějším filmu Cageovy kariéry, vyplatí se to brát s rezervou. Nicméně se musí nechat, že zápletka je opravdu bláznivá:

Snímek se odehrává v neurčité postapokalyptické budoucnosti na okraji pustiny ve Městě Samurajů, kde Cage hraje notorického kriminálníka jménem Hero (Hrdina), jenž strávil řadu let ve vězení za zpackanou loupež. Bohatý vojvoda zvaný Guvernér Hrdinu z věznice pustí pod podmínkou, že se vydá najít jeho adoptovanou vnučku Bernice. Pokud uprchlici přivede, získá definitivně svobodu. Sám utéct nemůže, protože má na sobě pověšené výbušniny. Aby byl úkol ještě složitější, za hranicí města začíná území duchů a nočních můr. Vedle toho zahraniční recenzenti hovoří o kombinaci neonů, ninjů, samurajů a aut.

Recenze jsou lehce pozitivní (průměrná známka 6,4 z deseti), datum premiéry je stanovené na 17. září, kdy film dorazí na VOD. Krom Cage ve snímku hrají Nick Cassavetes, Sofia Boutella, Ed Skrein, Bill Boseley či Teresa Ruiz. Režíroval Sion Sono.

Podklady a foto: XYZ Films

Galerie: 2

Prisoners of the Ghostland: Šílený postapokalyptický western dorazí ještě letos | Fandíme filmu Prisoners of the Ghostland: Šílený postapokalyptický western dorazí ještě letos | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest