Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer

Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu
IFC
Zobrazit dalších 9 obrázků
Po nejnovější upoutávce se začíná vyjasňovat, o čem bude příští film Neilla Blomkampa, režiséra Distriktu 9.

Snímek Demonic dlouho stavěl především na jménu režiséra Neilla Blomkampa, na faktu, že byl potají natočený během pandemie a na tom, že o něm prakticky nic nevíme. Dokonce ani po prvním traileru jsme nebyli o mnoho moudřejší. Po tom druhém už je situace podstatně lepší.

Ukáže se, že hlavní hrdinka byla dlouho odloučená od své matky, protože matka krvavě zavraždila několik lidí a následně upadla do komatu. Teď protagonistka v podání Carly Pope dostává příležitost prostřednictvím moderní technologie navázat se svojí katatonickou matkou kontakt. Bohužel, při setkání ve virtuálním prostředí matka dceru varuje před nebezpečím, ale už je příliš pozdě. Nebezpečí totiž dceru následovalo skrz virtuální realitu skrz na svět. Jakási armádní organizace se ono nebezpečné cosi snaží zneužít pro svoje bojové účely. Pořád není tak docela jasné, zda zlo přišlo skrz matku a virtuální realita jej pouze může přenést, anebo právě ono umělé prostředí bylo zdrojem démonických vlivů jak pro matku, tak pro dceru. Důležité je pro tuhle chvíli to, že zlo se dere ven a armádní organizace se jej nesnaží zastavit.

Snímek byl natáčený značně punkově a v traileru je to dost vidět, tak snad „dokumentární“ estetika snímku nebude příliš škodit a nebude ve výsledku působit vyloženě lacině. Stále každopádně platí, že Blomkampova novinka viditelně má potenciál.

Hlavní hrdinkou je dívka, jež byla odloučená od své matky. Během událostí filmu se s matkou určitým způsobem znovu shledají a dozvíme se podrobnosti o šílené rodinné historii, o níž dosud hrdinka neměla sebemenší tušení. V hlavních rolích Carly Pope, Chris William Martin a Michael Rogers. Zatím snímek nebyl oznámený pro českou distribuci, v zahraničí nicméně 20. srpna bude snímek uvedený na VOD.

Podklady a foto: IFC Films

Galerie: 10

Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu Demonic: Zlo pronikne na svět skrz virtuální realitu – nový trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest