Sebevražedný oddíl: První ohlasy slibují velkou, krvavou zábavu

Sebevražedný oddíl: První ohlasy slibují velkou, krvavou zábavu | Fandíme filmu
DC
Které postavy nejvíc vynikají a co můžeme od novinky Jamese Gunna čekat.

Před několika týdny studio Warner Bros. pustilo americkým novinářům Sebevražedný oddíl Jamese Gunna. Dnes o snímku konečně směli promluvit. A dosavadní ohlasy jsou nadšené. U prvních ohlasů je běžné, že převažují ty pozitivní, protože studio cíleně na projekce pozve tu část novinářů, u nichž předpokládá, že se jim filmu bude líbit. A většinou je zprvu povoleno o žhavé novince napsat maximálně pár tweetů, kam se moc negativ ani nevejde. Stejně se ale většinou u podobných raných reakcí objeví alespoň nějaký stín pochybnosti, nějaký náznak toho, co by některé části diváků mohlo vadit.

To zatím v tomhle případě naprosto chybí. Objevují se výhradně pozitivní ohlasy. Jaký že tedy máme očekávat snímek? Typicky „gunnovský“. To, co od režiséra známe z jeho marvelovek i hororové minulosti, by tu mělo být cítit. To znamená, že se ve vyprávění mísí hned několik směrů. Většina postav jsou zase obhroublí ťulpasové, kteří si však dokáží získat naše srdíčko a uprostřed komiksové akce nabídnout řadu emotivních momentů.

Zmiňovaná akce by měla být opravdu vydařená, kdy máme čekat velkolepé scény, které připomínají válečné filmy. Kulisy jsou obří, všude vládne chaos a tempo je k nezadržení. Rozhodně jde o Gunnův největší film, který je odvážný a vizuálně působivý. Akční scény jsou extrémně násilné a krvavé, v žádném případě Sebevražedný oddíl není pro děti. To platí i pro vyjadřování, které jsou opravdovími sprosťáky.

Zároveň jsou ale všechny postavy nesmírně zábavné a celkově je prý snímek velice vtipný. Pokud jde o vypíchnutí jednotlivých charakterů, tak nejčastěji se individuální chvály dočkávají King Shark, Polka Dot Man, Bloodsport (Idris Elba) a Harley Quinnn. Snímek je prý také hodně překvapivý a v závěru určitě nikam nechoďte, protože přijdou hned dvě různé titulkové scény.

V součtu to zní jako pohádka. Kdyby se nadšené ohlasy alespoň z poloviny reálně vyplnily, tak nás čeká v kině skvělý začátek srpna, co říkáte?

Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je speciální jednotka určená pro tajné operace, ke kterým se americké úřady veřejně nechtějí nebo nemohou hlásit. Do jednotky jsou vybíraní nejrůznější superzločinci, aby si byli schopni poradit i s nadlidskými hrozbami. V hlavních rolích se představí Jai Courtney, Joel Kinnaman, Viola Davis, Margot Robbie, Idris Elba, Storm Reid, John Cena, David Dastmalchian, Steve Agee, Daniela Melchior, Sean Gunn, Joaquin Cosio, Nathan Fillion, Mayling Ng, Flula Borg, Juan Diego Botto, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland a Michael Rooker. The Suicide Squad režíruje a scénář napsal James Gunn, datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 5. srpna 2021.

Zdroje: Heroic Hollywood, Screen Rant, Game Rant, Collider

Sebevražedný oddíl

05.08.2016 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Krimi, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest