Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga

Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 5 obrázků
Pusťte si trailer nového westernu od Netflixu, kde násilí a styl hrají první housle.

Netflix brzy přinese nový akční western Tím tvrdší je pád (The Harder They Fall). Ten na první pohled může trochu připomínat Tarantinova Nespoustaného Djanga – Máme tu černošské kovboje, velký důraz na stylovost a množství násilí.

Psanec Nat Love (Jonathan Majors) se dozvídá, že jeho protivník Rufus Buck (Idris Elba), který zabil jeho rodiče, se dostal ven z vězení. Nat dá dohromady svůj starý gang a touží po odplatě. Připojí se k němu jeho bývalá láska Stagecoach Mary (Zazie Beetz), horkokrevný Bill Pickett (Edi Gathegi), rychloruký Jim Beckwourth (R.J. Cyler) a ještě jeden spojenec, ze kterého se vyklube nepřítel. Jakkoliv je Natova banda nebezpečná, stejně tak je ta Buckova. A Buck se nehodlá tiše vzdát. Členy jeho gangu jsou „Proradná“ Trudy Smith (Regina King) a Cherokee Bill (LaKeith Stanfield). Nikdo z nich nezná porážku.

Režisér Jeymes Samuel také skládá hudbu a v minulosti točil videoklipy, což je dost patrné z toho, jak dravě celý trailer působí a jak hodně dbá na vizuální styl. Scénář napsal spolu s režisérem Boaz Yakin (Podfukáři, Princ z Persie: Písky času). Producentem snímku je Jay-Z a dále hrají Delroy Lindo, Danielle Deadwyler, Damon Wayans Jr. a Deon Cole.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 6

Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga | Fandíme filmu Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga | Fandíme filmu Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga | Fandíme filmu Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga | Fandíme filmu Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga | Fandíme filmu Tím tvrdší je pád: Krvavá kovbojka dává vzpomenout na Tarantinova Djanga | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest