Master & Commander: Vzniká nové námořní dobrodružství

Master & Commander: Vzniká nové námořní dobrodružství | Fandíme filmu
20th Century Fox
Zobrazit další 2 obrázky
Skvěle hodnocený snímek se po letech dočká mladšího bratříčka. Jak to bude s Russsellem Crowem a Paulem Bettanym?

Master & Commander z roku 2003 je skvěle hodnocené historické námořní drama s Russsellem Crowem a Paulem Bettanym v hlavních rolích. Fanoušci od té doby toužili po pokračování, nicméně nikdy nepřišlo. Pouze Crowe před pár lety naznačoval, že by jej natočil rád, ale z toho nakonec nic nebylo.

Teď studio 20th Century Studios nový Master & Commander film chystá, avšak původní fanoušci asi dvakrát nadšení nebudou. Nevzniká totiž pokračování, ale prequel, v němž se dozvíme, jak se kapitán Jack Aubrey a námořní doktor Stephen Maturin stali přáteli. Obě dvě role budou přeobsazeny mladšími herci.

Scénář píše Patrick Ness, jenž má za sebou úspěšné Volání netvora: Příběh života, ale také letošní slaboučké Chaos Walking. Nový Master & Commander film bude vycházet z první knihy spisovatele Patricka O'Briana, jenž o dvou přátelích a jejich plavbách za časů napoleonských válek napsal celkem 21 románů. Snímek z roku 2003 od Petera Weira se odehrával v době, kdy už se oba muži delší dobu znají. Zápletka čerpala z několika knih naráz a vyprávěla o zběsilém honu nepřátelské lodi napříč oceány.

Foto je ilustrační: Master & Commander 2003 (20th Century Studios)

Zdroj: Deadline

Galerie: 3

Master & Commander: Vzniká nové námořní dobrodružství | Fandíme filmu Master & Commander: Vzniká nové námořní dobrodružství | Fandíme filmu Master & Commander: Vzniká nové námořní dobrodružství | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest