Světová válka Z: S featurou kolem světa

Světová válka Z: S featurou kolem světa | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Digitální triky se pomalu dokončují, a tak se zombie apokalypsa pomalu odhaluje ve své plné šíři. Navíc nejnovější fotky.

Ve stínu superhrdinské konkurence nenápadně vystrkuje růžky Světová válka Z – apokalyptický thriller o zombie pandemii, která v rychlém tempu zasáhne svět. Jak můžeme vidět v aktuální featurette, hlavní hrdina, v podání Brada Pitta, dostane svou rodinu ven z toho nejhoršího, ale následně se musí jakožto špičkový krizový analytik opět vydat do světa plného zombies, aby pomohl mezinárodním orgánům rozklíčovat příčiny katastrofy a ideálně také najít její řešení. Jak však vidíme v nejnovějších záběrech, na růžích ustláno nebude mít ani manželka s dětmi – infekce byla zavlečena i na zdánlivě bezpečnou válečnou loď. Zombie jsou rychlé, útočí v masivních hejnech a z nejnovějších pohyblivých obrázků je jasně patrné, že triky jsou den ode dne propracovanější a propracovanější – většina scén už začíná působit poměrně věrohodně. Na nedávném Cinema-Conu sice zámořští novináři dvakrát odvaření z předložené stopáže nebyli, nicméně minimálně několik výrazných scén bychom od filmu dostat mohli, tak uvidíme, jak se světová válka nakonec vyvrbí, povedených zombie filmů totiž není nikdy dost! Dole v galerii pak najdete nejnovější fotky z magazínu Empire.

Světová válka Z: Featurette

 

Zdroje : Slashfilm, CBM

Galerie: 4

Světová válka Z: S featurou kolem světa | Fandíme filmu Světová válka Z: S featurou kolem světa | Fandíme filmu Světová válka Z: S featurou kolem světa | Fandíme filmu Světová válka Z: S featurou kolem světa | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest