Sucker Punch: Další Snyderův film má utajený režisérský sestřih

Sucker Punch: Další Snyderův film má utajený režisérský sestřih | Fandíme filmu
Warner Bros.
Režisér Zack Snyder prozradil, že také u filmu Sucker Punch kvůli studiu dosud diváci neviděli jeho verzi.

Poslední měsíce byl internet plný zpráv o režisérském sestřihu Justice League od Zacka Snydera. Režisér po letech dostal příležitost dokončit snímek podle svých představ. Ačkoliv mediální zájem byl velký, není to ani zdaleka poprvé, co diváci neviděli v kinech napoprvé Snyderem zamýšlenou verzi. Režisérského sestřihu se na Blu-ray dočkali i Batman v. Superman a Watchmeni dokonce hned dvou různých režisérských sestřihů.

Snímek Sucker Punch z roku z roku 2011 se dočkal prodloužené, mládeži nepřístupné verze, ale to pořád není to pravé ořechové. Snyder v rozhovoru pro Vanity Fair prozradil, že skutečně režisérský sestřih filmu stále ještě zveřejněný nebyl. Doslova řekl: „Tenkrát to bylo poprvé, kdy jsem se setkal s radikálním přestříháním filmu, aby byl více komerční. Existuje režisérský sestřih, který stále nebyl zveřejněný. To klidně řeknu nahlas.“

Snímek pojednával o dívce, která je následkem velké křivdy zavřená do psychiatrického ústavu. Z toho se snaží utéct dřív, než jí provedou lobotomii. Aby se s internací dokázala vyrovnat, představuje si, že není v blázinci, ale v bordelu, v němž ji a další zaměstnankyně drží zlý majitel. Z bordelu se snaží dostat tak, že si představuje, že jsou spolu s ostatními dámami statečné hrdinky, které se potýkají s akčními výzvami. Snímek měl slabé recenze i tržby a po deseti letech nepůsobí příliš pravděpodobně, že by se k němu ještě studio chtělo vracet (ale po tom, co se stalo s Justice League nikdy neříkej nikdy).

Foto: Warner Bros.

Zdroj: Vanity Fair

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest