Secret Invasion: Špionážní marvelovka našla své režiséry

Secret Invasion: Špionážní marvelovka našla své režiséry | Fandíme filmu
Disney
Víme, kolik paranoidní marvelovská minisérie bude mít epizod.

Už delší dobu víme, že scenáristou nové marvelovské minisérie Secret Invasion (Tajná invaze) bude Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Jména režisérů se však dozvídáme až teď. Sérii natočí Thomas Bezucha a Ali Selim. Největším Bezuchovým zářezem dosud bylo loňské kriminální drama Nechte ho jít s Kevinem Costnerem a Diane Lane v hlavních rolích. Selim je zkušený seriálový režisér. Má na kontě epizody pro seriály jako V odborné péči, Myšlenky zločince nebo The Looming Tower.

Podle serveru Deadline bude mít minisérie šest epizod a pánové si je rozdělí buď v poměru tři-tři nebo dva-čtyři. Natáčet se bude v Británii a v kontinentální Evropě, zřejmě letos na podzim.

Secret Invasion (Tajná invaze) je v komiksech velká událost, během níž zlí vesmírní Skrullové infiltrovali vysoké pozice na Zemi a díky tomu, že na sebe dokážou vzít lidskou podobu, pronikli i do řad superhrdinů. Když celá věc praskne, hrdinové se stávávají paranoidními a vzájemně si nedůvěřují. Šéf Marvel Studio Kevin Feige uvedl, že v hrané podobě nebude mít Tajná invaze takové měřítko jako v komiksech, ale témata dvojníků, paranoie a vzájemné nedůvěry zůstávají stěžejní. Se Skrully jsme se poprvé potkali v Captain Marvel, kde však hrdinka potkala jejich umírněnou frakci. Pak jsme se s nimi setkali ve Spider-Manovi: Daleko od domova, kde v přátelském duchu spolupracovali s Nickem Furym. Na představení nepřátelských Skrullů zatím čekáme.

V hlavních rolích Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Emilia Clarke, Killian Scotta Kingsley Ben-Adir. Hlavním scenáristou je Kyle Bradstreet, režírují Thomas Bezuch a Ali Selim.

Foto je ilustrační - Samuel L. Jackson ve Spider-Manovi: Far From Home (Marvel)

Zdroje: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest