Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Černobílá verze dorazila, snímek míří do kin

Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Černobílá verze dorazila, snímek míří do kin | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
Zack Snyder připravil mírně odlišný sestřih svojí čtyřhodinové verze Justice League

O Justice League Zacka Snydera panoval v minulém týdnu velký divácký zájem. Tím ale cvrkot kolem filmu neskončil. HBO ještě tento týden přidalo (a to i u nás!) ještě také černobílou verzi filmu s podtitulem „Justice is Gray“ (Spravedlnost je šedá). Režisér Zack Snyder po celou dobu ve střižně svůj snímek sledoval v černobílém provedení a je to jeho preferovaná verze filmu. Rozhodl se ji tedy nabídnout i fanouškům. Pokud tedy stále ještě nemáte Snyderova čtyřhodinového giganta zadřeného v každém póru, můžete si dopřát černobílé repete.

Chvíli se objevovaly zprávy, že by snad Justice is Gray mohla mít alternativní závěr. Sám Zack Snyder na to pro Wonder Meg řekl, že zvažoval charitativní černobílou verzi filmu, kde by byl mírně odlišný konec - mírně odlišná scéna s Jokerem v podání Jareda Leta. Na HBO Go je obsah černobílé Justice League úplně stejný jako u té barevné, alternativní sestřih tedy nečekejte.

Možná ale jednou k vidění bude. Snyder by rád svůj film uvedl v kinech a v rozhovoru pro Cinemablend prozradil, že je se studiem Warner domluvený na několika charitativních projekcích v kinech IMAX. K těm by došlo zřejmě ve druhé polovině letošního roku. Snyder chce navázat na loňský Snyder Con, setkání s fanoušky věnované jeho filmům. Právě v jeho rámci by mělo charitativní promítání proběhnout. V ideální případě by se během víkendu měly v kině IMAX promítat filmy Muž z oceli, Batman v Superman a Justice Leage, akce by se mělo zúčastnit co nejvíc tvůrců jednotlivých filmů a výtěžek by měl jít Americké asociaci pro prevenci sebevražd, na počest Zackovy zesnulé dcery, jež si nešťastně vzala život. A kdo ví, když už bude kino verze k dispozici pro Snyderův festival, třeba bude nabídnuta i mezinárodně, pro fanoušky z širšího světa.

Tady si můžete pustit oficiálně zveřejněné ukázky z černobílé verze:

Foto: Warner

Zdroje: Cinemablend, Wonder Meg

Galerie: 2

Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Černobílá verze dorazila, snímek míří do kin | Fandíme filmu Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Černobílá verze dorazila, snímek míří do kin | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest