The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým?

The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Režisér Marc Webb hovoří o šití kostýmu a síťostřelech. Plus starší fotografie ve větším rozlišení.

The Amazing Spider-Man se nám naposledy předvedl v povedeném teaser traileru a v současné době horečně pracujeme především na souhrnu všech pavoučích informací, které přinesl Comic-con. Než se nám článek podaří doklepat ke zdárnému konci, máme pro vás alespoň několik jednohubek. V galerii si můžete prohlédnout hezky v detailu již dříve zveřejněné fotky Petera, Spider-Mana a Gwen. Na následujících řádcích pak tlumočíme názory režiséra Marca Webba na Peterův kostým a síťostřely. Vyjádření poskytl LA Times.

U síťostřelů Webb nepopírá, že se chtěl především lišit od Raimiho verze, ale na druhou stranu jsou síťostřely součástí původního komiksu, všichni fanoušci je znají a mají rádi a bylo tedy jedině logické je opět vrátit do hry. Navíc se na jejich domácí výrobě dá podle režiséra hezky ilustrovat, jaký je Peter  génius.  

U kostýmu samozřejmě musí diváci tak trochu zapojit fantasii, ale přesto by podle Marca Webba nemělo být nemyslitelné, že by Peter takový kostým nezvládl vyrobit doma. Od předchozí filmové verze se kostým liší také v tom, že by měl být výraznější v tmavých scénách a jeho celkový design byl navrhován tak, aby Spider-Man působil velice štíhle a mrštně, jako akrobat.

Méně kvalitní obrázek zakřiknutého Petera u skříněk je zbrusu nový a přinesl ho magazín Empire.

Galerie: 7

The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu The Amazing Spider-Man: Jak si kluk ušije superkostým? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest