Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií

Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu
Miranda Cosgrove / Instagram
Zobrazit dalších 7 obrázků
Talentovaná třída Jacka Blacka se filmového srazu po letech zatím nedočkala, leč Summer by organizaci bezpochyby zvládla sama.

Sedmadvacetiletou herečku a zpěvačku Mirandu Cosgrove si diváci ponejvíce spojují se sitcomem iCarly, ve kterém si střihla hlavní roli. V populární show vysílané na televizní stanici Nickelodeon si zahrála dívku jménem Carly Shay, jež natáčí společně se svými nejlepšími kamarády Samem a Freddiem vlastní webshow. Seriál zapsal celkem šest řad a letos se po několika letech vrátí na obrazovky pod názvem iCarly Revival. Sympatická rodačka z Kalifornie se nicméně ukázala i v dalších seriálech a štěstí zkoušela i ve filmu. Vyjma animáků, v nichž zhodnotila svůj hlasový potenciál (Králíček Péťa, Já, padouch, 3022), se objevila třeba v rodinném dramatu Divoký hřebec nebo thrilleru Narušitelé, přičemž na filmovém plátně debutovala po boku Jacka Blacka coby šprtka Summer Hathaway ve výtečné hudební komedii Škola ro(c)ku (The School of Rock).

Paramount Pictures
Miranda Cosgrove ve snímku Škola ro(c)ku

Chválená komedie režiséra Richarda Linklatera vtrhla do kin už v roce 2003 a půvabná rodačka z Los Angeles nám od té doby samozřejmě trošku vyrostla. Momentálně již netočí reklamy pro McDonald's a místo toho se ve volném čase věnuje charitativní činnosti. Rovněž se aktivně angažuje v organizaci Light the Night Walk, jež se snaží finančně podporovat výzkum a jednotlivce zasažené leukémií.

Zdroj: Miranda Cosgrove / Instagram

Foto: Miranda Cosgrove / Instagram

Škola ro(c)ku

03.10.2003 | USA, Německo
Komedie, Hudební
Info o filmu

Galerie: 8

Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu Škola ro(c)ku: Šprtka Summer vyrostla do krásy a pomáhá lidem trpícím leukémií | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest