Reminiscence: Hugh Jackman v pochmurné budoucnosti dokáže pronikat do vzpomínek lidí

Reminiscence: Hugh Jackman v pochmurné budoucnosti dokáže pronikat do vzpomínek lidí | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
Dva teaser trailery odhalují první záběry z detektivní sci-fi od autorky Westworldu.

Kolem tajemně vyhlížející sci-fi detektivky Reminiscence s Hugh Jackmanem a Rebeccou Ferguson bylo nějakou dobu ticho, nicméně to prolomila dvojice krátkých upoutávek a jedna z nich oznamuje datum premiéry. To připadá na 3. 9., přičemž snímek kromě kin podle strategie studia Warner zamíří souběžně i na HBO Max. Česká a slovenská premiéra prozatím stanoveny nejsou.

Reminiscence v režii debutující Lisy Joy (seriál Westworld) nás seznámí s osamělým soukromým vyšetřovatelem mysli Nickem Bannisterem (Jackman) a zavede nás do nepříliš vzdálené budoucnosti, v níž globální oteplování zvedlo hladiny oceánů. V polozatopeném Miami hrdina díky speciální technologii pomáhá klientům získat přístup ke ztraceným vzpomínkám, nicméně jeho život se navždy změní, jakmile přijme Mae, novou klientku (Ferguson). Žena později záhadně zmizí a posedlý Nick začne hledat pravdu o jejím zmizení, přičemž odhalí násilné spiknutí a nakonec bude čelit otázce, kam až by byl ochoten zajít kvůli těm, které miluje.

Joy se postarala o scénář a film produkovala společně se svým manželem Jonathanem Nolanem. Do vedlejších rolí byli obsazeni Thandie Newton (Mission: Impossible II), Daniel Wu (Tomb Raider) nebo Natalie Martinez (Rallye smrti).

Foto a podklady: Warner Bros.

Galerie: 4

Reminiscence: Hugh Jackman v pochmurné budoucnosti dokáže pronikat do vzpomínek lidí | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman v pochmurné budoucnosti dokáže pronikat do vzpomínek lidí | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman v pochmurné budoucnosti dokáže pronikat do vzpomínek lidí | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman v pochmurné budoucnosti dokáže pronikat do vzpomínek lidí | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest