Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu

Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu
20th Century Fox
Zobrazit dalších 6 obrázků
V Miami, které je napůl pod vodou, musí najít Rebeccu Ferguson. Šanci najít ji živou a zdravou se ukrývá ve vyspělé technologii.  

Hugh Jackman a Rebecca Ferguson se po Největším showmanovi znovu sejdou před jednou kamerou. Tentokrát to ale nebude životopisný muzikál, ale detektivní sci-fi thriller s názvem Reminiscence. Scénář k filmu, pod nímž je podepsaná scenáristka seriálového Westworldu Lisa Joy, si získal takovou pozornost, že se před několika lety umístil na Black Listu (výročním seznamu nejlepších nerealizovaných scénářů). 

Složitý a vrstevnatý příběh je situovaný do blízké budoucnosti, v níž vlivem globálního oteplování vzrostla hladina oceánů. Zápletka se točí kolem soukromého očka Nicka Bannistera (Jackman), jenž v polozatopeném Miami pomocí speciální technologie dokáže nahlížet do vzpomínek klientů, kteří potřebují vyřešit nějaký svůj problém. Jeden takový má i tajemná žena (Ferguson), která nemůže najít ztracené klíče. Hrdina se do ženy po vstupu do jejích vzpomínek zamiluje. Ta ale náhle zmizí a on proto musí odhalit její minulost, aby ji našel a zachránil před nebezpečím. 

Joy si zde poprvé vyzkouší filmovou režii (předtím natočila epizodu Westworldu). Začátek natáčení je naplánovan na 21. 10., točit se bude v Miami a New Orleans.

A takhle Lisa režíruje:

Zdroje: Deadline, Empire

Galerie: 7

Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu Reminiscence: Hugh Jackman čte vzpomínky ve sci-fi od tvůrkyně Westworldu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest