Uno: Chystaný lupičský film se záhadně inspiruje oblíbenou karetní hrou

Uno: Chystaný lupičský film se záhadně inspiruje oblíbenou karetní hrou | Fandíme filmu
Unsplash
Zobrazit další 4 obrázky
Hollywood je schopný "adaptovat" úplně všechno, i společenskou hru ve stylu českého "prší".

Filmová produkční společnost Mattel Films, spadající pod známého výrobce hraček Mattel, začala společně s americkým rapperem Lil Yachtym připravovat film Uno, který bude vycházet ze stejnojmenné populární karetní hry. O chystaném projektu informoval server Deadline.

Yachty bude jedním z producentů a zároveň si možná zahraje i hlavní roli. Scénář k filmu píše Marcy Kelly, pro kterou půjde o scenáristický debut. Snímek bude komedií o loupeži, zasazený do undergroundového světa hip-hopu v americké Atlantě. Žádné další informace o chystané adaptaci zatím známé nejsou. Není tak zřejmé, jak přesně ve filmu bude vypadat adaptování titulní karetní hry či alespoň jak se jí filmaři inspirují.

Karetní hra Uno vznikla v 70. letech minulého století v Americe. Postupně nabrala na popularitě, vyšla i v České republice. Svými pravidly je podobná například hře prší.

Zdroj: Deadline

foto: Unsplash, Pixabay

Galerie: 5

Uno: Chystaný lupičský film se záhadně inspiruje oblíbenou karetní hrou | Fandíme filmu Uno: Chystaný lupičský film se záhadně inspiruje oblíbenou karetní hrou | Fandíme filmu Uno: Chystaný lupičský film se záhadně inspiruje oblíbenou karetní hrou | Fandíme filmu Uno: Chystaný lupičský film se záhadně inspiruje oblíbenou karetní hrou | Fandíme filmu Uno: Chystaný lupičský film se záhadně inspiruje oblíbenou karetní hrou | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest