Brilliance: Sci-fi ve stylu X-Menů

Brilliance: Sci-fi ve stylu X-Menů | Fandíme filmu
Chystaná sci-fi slibuje příběh ze světa, ve kterém má jedno procento pozemšťanů nadlidské schopnosti. Schyluje se k občanské válce.

Máte rádi příběhy, kde vystupují lidé s nadpřirozenými schopnostmi? Ať už se jedná třeba o X-Meny, Kroniku nebo seriálové Heroes? V tom případě by vás mohl zaujmout i chystané Brilliance, podle stejnojmenného románu autora Marcuse Sakeyeho. Práva na zfilmování drží v rukou studio Legendery Pictures a to ještě ani první díl zamýšlené knižní trilogie nedorazil na pulty knihkupectví.

Děj románu se odehrává v alternativní realitě, kde se rodí jedinci s mimořádnými dovednostmi, kteří si vysloužili svou jinakostí pojmenování „brilliants“, v češtině tedy něco jako „oslniví“. V centru dění je federální agent Nick Cooper, který jednou takovou dovedností disponuje a využívá ji pro dopadení zločinců. Jeho další případ se točí okolo teroristy z řad nadlidí, jehož cílem je rozpoutání občanské války. Aby ho Cooper dopadl, bude muset porušit  hodnoty, ve které věří a zradit svůj vlastní druh. Jeho nejnebezpečnější případ v životě právě začíná.

Na natáčení se budou dohlížet producenti Joe Roth, jenž stojí za letošními vyskorozpočtovými snímky Mocný vládce Oz a Jack a obři, a Palak Patel, který vedle Oze dělal například také Sněhurku a lovce.

Zdroje: Deadline, Geek Tyrant

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest