Thor 4: Po povinné karanténě rituální ceremonie definitivně spustila natáčení

Thor 4: Po povinné karanténě rituální ceremonie definitivně spustila natáčení | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 4 obrázky
Jednotliví členové obsazení znovu potvrzují svoji účast a objevily se první zákulisní fotky.

Začátkem ledna Chris Pratt uváděl, že natáčení Thora: Love and Thunder začne v horizontu dní, následně se však ukázalo, že v horizontu dní herci teprve odlétali do Austrálie. Tam pak všichni, kteří nebyli v zemi již delší dobu, museli projít dvoutýdenní karanténou a teprve teď představitel hlavní role Chris Hemsworth a režisér Taika Waititi na instagramu definitivně oznámili, že spouštějí produkci. Jak můžete vidět, první klapce předcházela ceremonie, kdy štáb do země tancem přivítali zástupci původního obyvatelstva Tichomoří.

Svou účast na natáčení filmu znovu potvrdili Sean Gunn (představitel Rocketa), Dave Bautista (představitel Draxe), Karen Gillan (představitelka Nebuly), Pom Klementieff (představitelka Mantis) a Jamie Alexander (představitelka Sif), kteří na sociálních sítích sdíleli fotky z Austrálie nebo přímo ze zákulisí. Poslední jmenovaná je teprve dva dny v karanténě, je tak zřejmé, že natáčet začne až později, zatímco představitelé Strážců Galaxie už jsou připravení (např. Dave Bautista si čerstvě oholil tvář a hlavu, aby na něj mohli maskéři nanášet Draxův make-up). Pokud se filmaři budou snažit točit alespoň trochu chronologicky (pokud to praktické okolnosti dovolují, tak se to tak obvykle dělá), pak můžeme spekulovat o tom, zda Strážci náhodou nebudou součástí pouze nějaké úvodní pasáže filmu. Navázalo by se tak na skutečnost, že v závěru Avengers: Endgame Strážci odletěli do vesmíru společně s Thorem a následně už by syn Odinův mohl započít vlastní dobrodružství. Ale to je z mojí strany čistě spekulace, stejně tak je možné, že Strážci budou součástí celého filmu.

Objevily se také první fotky kulis, které rostou v exteriérech v Syndey. Můžete si je prohlédnout níže a fanoušci už spekulují o tom, že by se mohlo jednat o domovskou planetu Gorra, záporáka filmu, kterého hraje Christian Bale.

Thor: Love and Thunder navazuje na Thora: Ragnarok a Avengers: Endgame. V hlavních rolích se vracejí Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson, Jamie Alexander a Taika Waititi. Doplní je Christian Bale, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff a Chris Pratt. Režíruje Taika Waititi, který napsal scénář společně s Jennifer Kaytin Robinson. Datum premiéry je stanovené na 5. 5. 2022.  

Foto: Marvel Studios

Zdroje: Chris Hemsworth, Sean Gunn, Dave Bautista, Jamie Alexander, Karen Gillan

Galerie: 5

Thor 4: Po povinné karanténě rituální ceremonie definitivně spustila natáčení | Fandíme filmu Thor 4: Po povinné karanténě rituální ceremonie definitivně spustila natáčení | Fandíme filmu Thor 4: Po povinné karanténě rituální ceremonie definitivně spustila natáčení | Fandíme filmu Thor 4: Po povinné karanténě rituální ceremonie definitivně spustila natáčení | Fandíme filmu Thor 4: Po povinné karanténě rituální ceremonie definitivně spustila natáčení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest