Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu

Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu
Mirisch Company
Zobrazit dalších 9 obrázků
Na režisérské křeslo usedne tvůrce letošního Ježka Sonica, který do chystaného hraného filmu vloží animovaného pantera.

Krátce poté, co jsme se dočkali traileru na nového Toma a Jerryho, jenž bude kombinací hraného filmu s animací, studio MGM přináší oznámení komedie, která se ponese v podobném filmařském stylu. Jistě všichni znáte legendární postavu Růžového pantera a s ní spojenou neméně ikonickou jazzovou hudební znělku. Příběhy komického inspektora Jacquesa Clouseaua se začaly objevovat na stříbrných plátnech od roku 1963 a již v prvním snímku se v úvodní znělce představila animovaná postavička Růžového pantera, která se později dočkala svých vlastních animovaných seriálů. No a právě ta bude v novém podání figurovat poněkud více.

Naposledy jsme se s příběhy inspektora Clouseaua setkali v roce 2009 v ne příliš dobře přijatém snímku Růžový panter 2 (The Pink Panther 2). Neúspěch poslal další potenciální pokračování k ledu a jedenáct let bylo ticho. Studio MGM teď ovšem začalo pracovat na restartu celé série. Projektu se ujme Jeff Fowler, režisér letošního Ježka Sonica. Ten má zkušenosti jak s komedií, tak se zakomponováním animované postavy do hraného filmu. Scénář napsal Chris Bremner, jenž stojí za letošními Mizery.

Příběh se zaměří na sebevědomého inspektora, jenž kvůli traumatickému zážitku začne vidět imaginárního růžového pantera, se kterým se spřátelí. I přesto, že panter nemluví, tak pomáhá řešit nový případ. Postavu růžového pantera má podle magazínu Deadline přivést k životu počítačová animace. „Po celém světě přetrvává populární odkaz ikonického Růžového pantera již více než 50 let a stále ho objevují nové generace,“ prohlásil Michael De Luca, předseda MGM. Tak doufejme, že se režisér Jeff Fowler ujme své příležitosti se ctí a neudělá ostudu kultovním komediálním klasikám. Níže si pusťte klasickou hudební znělku a v galerii si můžete připomenout původní snímek ze šedesátých let.

Zdroje: Deadline, The Hollywood Reporter

Galerie: 10

Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu Růžový panter se vrátí v novém celovečerním filmu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest