Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře

Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře | Fandíme filmu
Saban Films
Zobrazit dalších 5 obrázků
Pokusit se něco ukrást je věc jedna, ale nechat kvůli tomu zemřít nevinného člověka věc druhá. Pusťte si trailer nového thrilleru.

Thriller Don’t Tell a Soul natočil jako svůj režijní debut Alex McAulay, přičemž světová premiéra měla původně proběhnout na festivalu v newyorské Tribece. Koronavirus však promítání znemožnil, tudíž se snímek představil divákům až v září v rámci akce Deauville Film Festival. Příběh se točí kolem strážného s tváří Rainna Wilsona, který se ocitne v nezáviděníhodné situaci ve chvíli, kdy načape dvojici mladistvých bratrů v podání Fionna Whiteheada a Jacka Dylana Glazera při pokusu o loupež. Ihned se za nimi vydá, aby je dopadl, leč spadne do jakési šachty či hluboké skruže. Mladíci přirozeně nemají zájem na tom, aby se někdo dozvěděl, o co se pokusili, proto strážnému nehodlají pomoct. Brzy se ovšem začnou hádat i mezi sebou, jelikož svědomí prostě vypnout nejde.

Film dorazí do vybraných kin a na VOD 15. ledna 2021. Matku bratrské dvojice si střihla prcičkovská Mena Suvari. Právě kvůli ní se koneckonců dostali sourozenci do průšvihu, jelikož peníze byly určeny pro jejich ochořelou maminku.

Foto a podklady: Saban Films

Galerie: 6

Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře | Fandíme filmu Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře | Fandíme filmu Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře | Fandíme filmu Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře | Fandíme filmu Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře | Fandíme filmu Don't Tell a Soul: Nezletilí zlodějíčci drží raněného hlídače v temné díře | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest