The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy

The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu
Whitewater Films
Zobrazit dalších 6 obrázků
Údajně zručně natočený biják se na festivalech líbil a zaznamenal nezvykle pozitivní ohlasy.

Nezávislý thriller/horor The Boy Behind the Door by měl nabídnout napínavý příběh, hodně hutnou atmosféru a některé výjimečně nepříjemné scény (viz klip pod teaser trailerem). Snímek natočili režiséři Justin Powell a David Charbonier a vypráví o dvou kamarádech, Bobbym a Kevinovi, kteří jsou cestou ze školy uneseni a prožijí si noc plnou teroru a utrpení. Otázkou zůstává, zda se jim z domu hrůzy podaří nakonec uprchnout a přelstít šílence, jenž si s nimi hodlá nepříjemně pohrát. V domě se navíc posléze objeví tajemný cizinec, který by mohl výrazně zamíchat kartami. Jedno je jisté, přivolání pomoci není možné, tudíž se s nastalou situací musí ústřední duo poprat samo.

V hlavních rolích se představí Lonnie Chavis jako Bobby a Ezra Dewey coby Kevin. V hereckém ansámblu pak figurují i Kristin Bauer van Straten, Scott Michael Foster a Micah Hauptman. Nenápadný snímek zatím posbíral nadšené reakce na festivalech Fantastic FestAFI Fest. Na serveru RottenTomatoes registrujeme v tuto chvíli 19 recenzí a všechny pozitivní s průměrným ratingem 8,2/10!!! Bohužel, zatím nevíme, kdy solidně vypadající napínák dorazí do širší distribuce.

Foto:  Whitewater Films

Galerie: 7

The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu The Boy Behind the Door: Thriller o únosu dvou chlapců nebude pro slabé povahy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest