Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek

Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek | Fandíme filmu
Uncork’d Entertainment
Zobrazit dalších 5 obrázků
Vražda milovaného partnera představuje dostatečnou motivaci pro krvavou pomstu.

Členka speciální jednotky Brenner Baker s tváří Ellen Hollman si jednoho krásného dne v akčním thrilleru Army of One vyrazí společně se svým manželem na vandr. Bohužel, náhodně narazí na skrýš překupníků drog a jsou zajati. Nesmlouvaví kriminálníci následně popraví manžela hlavní hrdinky a jí samotnou nechají svázanou v přírodě. To byla ovšem veliká chyba. Nejenže Baker nehodlá někde na konci světa zemřít, ale naopak má v plánu pomstít se za všechna příkoří. Mise je jasná, postupně překupníky drog a vrahy odpravit jednoho po druhém.

Zápletka nezní bůhvíjak originálně, tudíž můžeme jen doufat, že se režisér Stephen Durham vytasí se zábavnými a napínavými akčními scénami, solidním tempem a gradace by taky neměla absentovat. Vyjma Hollman, jež se objevila v letošním filmovém dobrodružství Love and Monsters a v tuhle chvíli natáčí Matrix 4, se můžete těšit i na Matta Passmora, Geraldine Singer, Garyho Kaspera a Cama Bowena. O scénář se postaral Durham ruku v ruce s Mary Ann Barnes a Davidem Dittlingerem. Snímek Army of One bude dostupný skrze VOD od 15. prosince 2020.

Foto: Uncork’d Entertainment

Galerie: 6

Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek | Fandíme filmu Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek | Fandíme filmu Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek | Fandíme filmu Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek | Fandíme filmu Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek | Fandíme filmu Army of One: Nikdy nechtějte naštvat členku speciálních jednotek | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest