Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie

Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 9 obrázků
V Austrálii se pilně pracuje na pre-produkci čtvrtého Thora.

Marvelovka Thor: Love and Thunder by se měla začít natáčet v Austrálii zkraje příštího roku a nedávno jsme se dozvěděli, že se můžeme těšit na účast Star-Lorda ze Strážců Galaxie. V tuhle chvíli přirozeně netušíme, kolik minut před kamerou Chris Pratt vyfasuje, ale snad to nebude pouze nějaké kratičké cameo. Faktem zůstává, že herecké obsazení je už teď výjimečně natřískané, když se ve čtvrtém Thorovi od režiséra Taiky Waititiho představí Chris Hemsworth jako Thor, Natalie Portman coby Jane Foster, Tessa Thompson jako Valkyrie, Waititi jako Korg a Christian Bale v úloze záporáka.

Marvel Studios

Nicméně existuje samozřejmě možnost, že hrdinů ze série Strážci Galaxie uvidíme nakonec ve čtvrtém Thorovi více. Spekulace se momentálně ponejvíce týkají Vina Diesela, který dal skrze svůj hlas život Grootovi. Rodák z New Yorku byl totiž spatřen v Austrálii na letišti (viz video níže) a předpokládá se, že na místo dorazil kvůli pre-produkčním povinnostem. Na druhou stranu se zdá poněkud zvláštní, aby Diesel v této složité koronavirové situaci plné zákazů a restriktivních opatření cestoval přes půl světa do Austrálie, když jeho fyzická účast není de facto nutná.

Netřeba rovněž zapomínat, že Diesel v minulosti v rozhovoru pro server ComicBook přiznal, že Strážci Galaxie v Thorovi 4 budou: "Režisér [Thora Taika Waititi] se mnou mluvil o tom, jak do filmu zakomponuje některé členy Strážců Galaxie." V tuhle chvíli se tedy zdá, že Star-Lord a Groot by měli být na palubě. Na oficiální potvrzení si však musíme počkat a nelze ani vyloučit, že se herecký ansámbl rozšíří ještě o další "Strážce". Premiéra by měla proběhnout 10. února 2022.

Zdroj: ComicBook, THR, Twiiter

Foto: Marvel Studios

Galerie: 10

Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Možná se dočkáme dalšího ze Strážců Galaxie | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest