The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války

The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 5 obrázků
Válkou ve Vietnamu si společně s Hardym projde celá řada nadějných hereckých hvězdiček.

Britský režisér Rupert Sanders se v posledních letech trošku vytratil, když naposledy poslal do kin v roce 2017 Scarlett Johansson v hlavní roli akčního sci-fi thrilleru Ghost in the Shell. To už je docela doba a filmař by se už měl zase fanouškům připomenout, jinak po něm neštěkne ani pes. Sanders si toho je očividně vědom a hodlá se vrátit ve velké stylu. Zrežíruje totiž hvězdně obsazenou filmovou adaptaci úspěšné knihy Tima O'Briena z roku 1990 nesoucí název The Things They Carried, v níž autor popisoval skrze mix krátkých povídek, esejů a skutečných zpovědí hrůzy vietnamské války. Sám O'Brien si peklo ve Vietnamu prožil na vlastní kůži, tudíž materiál dozajista nepostrádá autentičnost a syrovost. Scénář připraví Sandersovi na Oscara nominovaný Scott B. Smith (Jednoduchý plán, Siberia).

V čele hereckého ansámblu stane Tom Hardy a záda mu budou krýt Tye Sheridan, Bill Skarsgård, Pete Davidson, Stephen James, Ashton Sanders, Martin Sensmeier, Moises Arias a Angus Cloud, tedy výjimečná skvadra mladých talentů. Hardy si střihne nejen hlavní roli, ale taktéž se bude na projektu podílet jako producent skrze svoji společnost Hardy Son & Baker. Kdy by měla padnout první klapka, to v tuto chvíli nevíme.

Zdroj: SlashFilm

Foto: Warner Bros. (Dunkerk)

Galerie: 6

The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války | Fandíme filmu The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války | Fandíme filmu The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války | Fandíme filmu The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války | Fandíme filmu The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války | Fandíme filmu The Things They Carried: Tom Hardy vede herecky nabité drama z vietnamské války | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest