Till Death: Zkrvavená a spoutaná Megan Fox bojuje na prvních fotkách o život

Till Death: Zkrvavená a spoutaná Megan Fox bojuje na prvních fotkách o život | Fandíme filmu
Millennium Media
Zobrazit další 4 obrázky
Mít k sobě připoutanou mrtvolu milovaného člověka není nikdy příjemné.

Půvabnou herečku Megan Fox proslavil epický akční biják Transformers režiséra Michaela Baye a určitě si ji pamatujete i ze snímků Jennifer's Body - Bacha, kouše!, Jonah Hex, Želvy Ninja 1+2 či letošních (pod)průměrností Mysli jako pes a Rogue. Holt krása mnohdy nestačí a Fox prostě žádné herecké světlo není. Na druhou stranu to neznamená, že by čas od času nemohla zabodovat. V příštím roce to zkusí s hororovým thrillerem Till Death.

Půjde o celovečerní režijní debut Scotta Dalea a Fox si v něm střihne postavu jménem Emma, která je připoutána k mrtvému manželovi. Hrdinka se nedobrovolně stane obětí kruté pomsty vůči jejímu muži a na bolestivé cestě za přežitím se bude muset vypořádat se dvěma nájemnými zabijáky. Scénář má na svědomí nezkušený Jason Carvey a vyjma Fox se ve filmu představí též Eoin Macken, Aml Ameen, Callan Mulvey a Jack Roth.

Snímek Till Death se natáčel v bulharských Nu Boyana Studios a momentálně se nachází ve fázi postprodukce. Datum premiéry zatím nebylo stanoveno.

V galerii mrkněte na první krvavé fotky (taký se vám hned vybaví netflixovská Geraldova hra?) a plakát k filmu.

Zdroj: Collider

Foto: Millenium Media

Galerie: 5

Till Death: Zkrvavená a spoutaná Megan Fox bojuje na prvních fotkách o život | Fandíme filmu Till Death: Zkrvavená a spoutaná Megan Fox bojuje na prvních fotkách o život | Fandíme filmu Till Death: Zkrvavená a spoutaná Megan Fox bojuje na prvních fotkách o život | Fandíme filmu Till Death: Zkrvavená a spoutaná Megan Fox bojuje na prvních fotkách o život | Fandíme filmu Till Death: Zkrvavená a spoutaná Megan Fox bojuje na prvních fotkách o život | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest