Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky

Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 22 obrázků
Fanoušci jsou rozpačití z toho, že vůdce proradných Deviantů zřejmě bude ve filmu zpracovaný úplně jinak než v komiksech. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Online se objevila také fotka zadní strany balení hračky s Deviantem Kroem. V popisku stojí: „Kro je mocnější, než jakýkoliv Deviant, se kterým se Eternalové napříč tisíciletími střetli. Jeho příchod je předzvěstí globální hrozby.“ Skutečně se tedy zdá, že ve filmové podobě nebudou Devianti hrát prim. Jsou jakousi konstantní hrozbou, se kterou se obvykle hrdinní Eternalové snadno vypořádají. Kro bude podle všeho výrazný pouze tím, že bude o něco silnější. Co je však tou globální hrozbou, kterou má zjevení Kroa předznamenat? Vracejí se gigantičtí Celestialové, kteří před tisíciletími Eternaly i Devianty stvořili?

Původní novinka ze 3. 10.: Letos začátkem listopadu měli mít premiéru Eternals, nová marvelovka, která měla představit dosud nepoznanou skupinu hrdinů. Kvůli pandemii byl snímek odložený na příští rok, nicméně původní termín s sebou přinesl minimálně jedno malé překvapení. Na hollywoodské velkofilmy je tradičně navázaná celá řada partnerských projektů. Kupříkladu James Bond se běžně spojuje s automobilkami, výrobci alkoholu nebo drahých hodinek. Komiksové filmy ze všeho nejvíc pomáhají prodávat hračky. A u marvelovek tomu není nijak.

Ačkoliv tedy byla filmová premiéra Eternals odložená, ven se dostala alespoň fotka jedné hračky. Konkrétně jde o figurku Kroa, jehož účast ve filmu už před časem odhalil jiný hračkářský únik, který odhalil také to, že by ve snímku měl vystupovat božský soudce Arishem. Kro je v komiksech vůdcem rasy Deviantů. To jsou tradiční protivníci polobožských Eternalů. Stejně jako Eternalové jsou Devianti výtvorem vesmírných božských bytostí, Celestialů. Devianti se v komiksech pokoušejí rozšiřovat svůj vliv a zotročit si lidstvo, Eternalové jim v tom brání.

Podoba hračky nechala fanoušky na rozpacích. V komiksech Devianti jsou různě znetvoření, avšak většinou stále připomínají lidi, nosí oblečení a jsou to inteligentní, plánující bytosti. To samozřejmě může platit i pro Devianty filmové, nesuďme osobu podle zevnějšku, nicméně je pravda, že na první pohled Kro vypadá víc jako nějaké vetřelecké monstrum, než jako nebezpečný úskočný stratég s vlastní kulturou. Pravda je, že Devianti mohou měnit svou podobu, na druhou stranu zatím nevíme, kdo by měl Kroa ve filmu hrát. A postav je ve snímku už tak ohromná spousta, takže se těžko věří tomu, že bychom se ještě měli dozvědět o obsazení nějakého dalšího herce. Je snad někdo z dosud představených protagonistů ve skutečnosti Kro v převlečení? Anebo budou ve filmové podobě Devianti skutečně delegováni do role monstrózních bojovníků, které pro své účely využije skutečný záporák? Tím by potají mohl být někdo z již představených charakterů, anebo by největší problém mohly představovat božské gigantické bytosti - Celestiálové.

Jak myslíte, že to se záporáky ve filmu bude vy? Níže můžete vidět hračku Kroa, v galerii je Kroova komiksová podoba a dosud oficiálně zveřejněné obrázky k filmu.

V komiksech jsou The Eternals dalším výtvorem Jacka Kirbyho, který je poprvé představil v roce 1976. Jedná se o uměle vytvořený národ, u jehož zrodu stáli tzv. Celestiálové, božské bytosti světa Marvelu. Eternaly Celestiálové stvořili na Zemi, z předvěké podoby člověka. Eternalové jsou dlouhověcí, téměř nezničitelní, mají nadlidské síly, silou vůle ovládají každou buňku svého těla a dovedou manipulovat kosmickou energií. Málo se ale rozmnožují a je jich konstantně poměrně nízký počet. Eternalové přísahali, že budou chránit smrtelníky před Devianty, což je další výtvor genetických hrátek Celestiálů. Devianti se od pradávna pokoušeli lidi zotročit a svou menší moc si vždy pokoušeli nahradit s pomocí technologických výdobytků.

Režisérkou filmu je Chloe Zhao, scénář napsali Matthew a Ryan Firpovi. V hlavních rolích hrají Richard Madden, Kit Harington, Gemma Chan, Salma Hayek, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Barry Keoghan a Don Lee. Datum premiéry je stanovené na 5. 11. 2021.

Galerie: 23

Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu Eternals: Je tu první pohled na záporáka chystané marvelovky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest