The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími

The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu
Marvel Comics
Zobrazit dalších 8 obrázků
Šéf Marvelu Kevin Feige alespoň zběžně naznačil, co studio láká na příbězích Eternalů - druhu, ze kterého pochází také Thanos.

Šéf Marvelu Kevin Feige před několika dny mluvil o tom, že studio neodhalí své budoucí plány, dokud Spider-Man: Daleko od domova nebude v kinech. Teď ale přeci jen závoj tajemství lehce poodhalil.

Feige uvedl, že všechny projekty po Spider-Manovi budou jiné a specifické, stejně jako všechny předchozí filmy studia. Vrátí se známé postavy, ale také budou představeny nové. Takové, o jakých většina světa nikdy neslyšela. Stejně, jako to předtím platilo o Strážcích Galaxie a ještě předtím o Avengers. Takových postav je spousta a Feige připouští, že mezi ně patří i The Eternals.

Na těch se Marvelu líbí, že je to skupina postav. Od začátku je to týmový příběh, ty postavy se nebudou teprve dodatečně potkávat, jako to bylo u Avengers. V tomhle ohledu se mají Eternals podobat Strážcům Galaxie. Příběhy The Eternals se odehrávají napříč desítkami tisíc let, což je něco, co Marvel nikdy předtím nedělal a do budoucna jej to určitě láká.

V komiksech jsou The Eternals dalším výtvorem Jacka Kirbyho, který je poprvé představil v roce 1976. Jedná se o uměle vytvořený národ, u jehož zrodu stáli tzv. Celestiálové, božské bytosti světa Marvelu. Eternaly Celestiálové stvořili na Zemi, z předvěké podoby člověka. Eternalové jsou dlouhověcí, téměř nezničitelní, mají nadlidské síly, silou vůle ovládají každou buňku svého těla a dovedou manipulovat kosmickou energií. Málo se ale rozmnožují a je jich konstantně poměrně nízký počet. Eternalové přísahali, že budou chránit smrtelníky před Devianty, což je další výtvor genetických hrátek Celestiálů. Devianti se od pradávna pokoušeli lidi zotročit a svou menší moc si vždy pokoušeli nahradit s pomocí technologických výdobytků.

Režisérkou filmu je Chloe Zhao, scénář napsali Matthew a Ryan Firpovi. Datum premiéry oficiálně oznámené nebylo, ale předpokládá se, že bychom snímek mohli vidět 6. 11. 2020.

Zdroj: Collider

Galerie: 9

The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu The Eternals: Marvel na nich láká, že se jejich příběhy odehrávají napříč tisíciletími | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest