Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu

Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu
A24
Zobrazit dalších 9 obrázků
Seznamte se s oceňovaným dramatem o hledání amerického snu. V hlavní roli Glenn z Živých mrtvých.

Americké studio A24 vydalo trailer na svůj nový film Minari, který napsal a natočil Lee Isaac Chung (nezávislé snímky Lucky Life, Abigail Harm). Upoutávka působí jak dojemným, tak místy i humorným dojmem. Že by mohlo jít o přinejmenším zajímavou podívanou napovídá i úspěch na letošním festivalu Sundance, kde film získal ocenění v hlavních kategoriích.

Ústředními postavami jeho příběhu je korejská rodina, která se přestěhuje na malou farmu v americkém státě Arkansas. Zde se snaží vybudovat další život a najít přitom svůj americký sen. Situace se jim zkomplikuje, když k nim přijede jejich milující babička, která je ale zároveň pěkně mazaná a nebojí se mluvit sprostě. Celá rodina se pak postupně bude muset vyrovnávat s různými nelehkými překážkami jejich nového života.

V roli otce rodiny diváci uvidí herce Stevena Yeuna, který je známý zejména rolí Glenna v seriálu Živí mrtví. Jeho filmovou manželku hraje Ye-ri Han (Tichý zabiják, Mlha nad mořem), svéráznou babičku pak Yeo-jeong Yoon (Chuť peněz, Jen můj světa).

Snímek Minari zatím nemá nikde stanovené datum premiéry. Také zatím kvůli situaci kolem koronaviru není vůbec jasné, zda se podívá do kin, nebo vyjde rovnou v digitální distribuci. Zatím se s ním můžete seznámit aspoň prostřednictvím zveřejněného traileru. Pod ním pak najdete galerii s fotkami a zveřejněnými plakáty. 

Foto: A24

Galerie: 10

Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu Minari: Touha po lepším životě a tvrdá dřina v emocionálním traileru oslavovaného rodinného portrétu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest