Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi

Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu
Bleecker Street
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dočkáme se letos po Palm Springs další povedené komedie? Šance tu určitě je!

Takhle by to šlo! Komedie Save Yourselves! režisérů a scenáristů Alexe Hustona Fischera a Eleanor D. Wilson se představuje v první upoutávce a nutno přiznat, že materiál nevypadá vůbec špatně. Pozitivní reakce z festivalu Sundance byly očividně namístě, z čehož máme velkou radost. Příběh se točí kolem Jacka (John Reynolds) a Su (Sunita Mani), sympatického páru z Brooklynu, kteří jsou stejně jako spousta jejich přátel závislí na sociálních sítích a moderních komunikačních technologiích. Tráví celé hodiny zíráním do mobilu a tak nějak jim dochází, že to není úplně v pořádku. Ze strachu, že mobilní telefony uškodí jejich vztahu, se pár vydá do chatky situované na samotě v lese a na celý víkend přeruší veškerý styk s okolním světem. Bohužel, bez komunikačních technologií se hlavní hrdinové nedozvědí, že naši milovanou planetu Zemi napadli (nadmíru chlupatí) mimozemšťané. Postupem času se začne vše vyjevovat v jasných barvách a dvojice musí přijít urychleně na to, jak se navrátit do civilizace (či do toho, co z ní zbylo).

Bleecker Street

Vyjme Reyonldse a Mani se ve filmu představí ještě Ben Sinclair, John Early, Jo Firestone a Gary Richardson. Snímek odkoupila distribuční společnost Bleecker Street a plánovala jej poslat letos v létě do kin. Plány však narušila koronavirová pandemie, tudíž nakonec se solidně vypadající snímek podívá do vybraných kin až 2. října 2020, přičemž na VOD dorazí o čtyři dny později. Pakliže by se Save Yourselves! přiblížilo co do kvalit třeba letošní romantické komedii s časovou smyčkou Palm Springs, vůbec bychom se nezlobili.

Foto: Bleecker Street

Galerie: 7

Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu Save Yourselves!: Na chvíli dáte mobil z ruky a hned prošvihnete mimozemskou invazi | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest