Avatar 2 odhalil podmořské vozítko pozemských dobyvatelů

Avatar 2 odhalil podmořské vozítko pozemských dobyvatelů | Fandíme filmu
20th Century Studios
Zobrazit další 4 obrázky
Ačkoliv se nám druhý Avatar nedávno znovu o něco vzdálil, designéři a odborníci na vizuální efekty nezahálí.

Premiéra epického dobrodružství Avatar 2 vizionářského režiséra Jamese Camerona byla sice o rok odsunuta, tudíž se na Pandoru znovu podíváme až 16. prosince 2022, leč tato zpráva asi nikoho nepřekvapila. Sice se podařil restart produkčních prací na Novém Zélandu, ale údajně došlo ke komplikacím ve studiích v Los Angeles a celkově koronavirová pandemie zasadila ambicióznímu (a problematickému) projektu další bolestivý direkt. Nezbývá než doufat, že alespoň naše děti si dvojku v kinech užijí.

20th Century Fox

Producent Jon Landau se snaží nářky fanoušků mírnit za pomoci fotek. Bezpochyby slabá náplast na smutek, leč v galerii se můžete pokochat pohledem na "Crabsuit", alias obojživelné krabí vozítko, s nímž se budeme patrně opakovaně setkávat. Cameron si design vždy ohlídá, tudíž o tento aspekt avatařího dovádění se nemusíme obávat. Landau rovněž sdílel fotku, na níž je vidět štáb (úplně vzadu možná bojová technika?), jak sleduje tři scény s téměř dokončenými vizuálními efekty. Prý ihned po "projekci" zavládlo nadšení a morálka opět poposkočila o něco výš.

Avatar 2 dorazí do kin 16. prosince 2022. V hlavních rolích se představí Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron.

Foto: Jon Landau / Instagram

Avatar 2

18.12.2020 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 5

Avatar 2 odhalil podmořské vozítko pozemských dobyvatelů | Fandíme filmu Avatar 2 odhalil podmořské vozítko pozemských dobyvatelů | Fandíme filmu Avatar 2 odhalil podmořské vozítko pozemských dobyvatelů | Fandíme filmu Avatar 2 odhalil podmořské vozítko pozemských dobyvatelů | Fandíme filmu Avatar 2 odhalil podmořské vozítko pozemských dobyvatelů | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest