The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě

The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu
RLJE Films
Zobrazit dalších 13 obrázků
Není knajpa jako knajpa. George Clooney a Quentin Tarantino by o tom mohli dlouze vyprávět.

Western a horor jsou dva odlišné žánry, které se málokdy spojují, ale když k syntéze dojde, většinou dostaneme setsakra zajímavou podívanou. Příkladem může být drsný snímek Kosti a skalp (Bone Tomahawk), který nastartoval kariéru zručného režiséra Craiga S. Zahlera (Blok 99, Na špatné straně). Studio RLJE Films zkouší jít v jeho stopách a fanoušků filmu servíruje westernový horor The Pale Door, kde o krev a brutalitu nebude nouze.

O režii se postaral Aaron B. Koontz (Camera Obscura, Scare Package) a hlavní role si střihli Devin Druid, Zachary Knighton, Bill Sage, Pat Healy, Natasha Bassett, Noah Segan, Stan Shaw a Melora Walters. V úvodu vyprávění nalezne jistý Daltonův gang po úspěšné loupeži vlaku útočiště ve zdánlivě opuštěném městě. Hledají pomoc pro zraněného šéfa a jsou překvapením bez sebe, když na náměstí narazí na bordel, v němž je čeká příjemné uvítání. Bohužel pro ně, z krásných žen se vyklubou čarodějnice se zlověstnými plány. Bitva mezi "dobrem" a zlem může začít.

Sám režisér je z žánrového mixu nadšený. „Hned jak se mi zjevila v hlavě idea ohledně hororově-westernového bijáku, v němž by pokřivení členové zločineckého gangu bojovali proti svůdným a tajemným čarodějnicím, bylo mi jasné, že to do sebe krásně zapadá. Oběma žánrům jsou vlastní konflikty a rovněž přítomnost antihrdinů. Gang tvoří zločinci, kteří se nezodpovídají nikomu a ničemu. Ženy byly v minulosti pronásledovány kvůli své víře, mučeny a vražděny náboženskými fanatiky, kteří prohlašovali, že jsou muži Boha. Příběh je sice zasazený do roku 1890, ale je relevantní i pro moderní dobu. Zachycuje tvrdohlavé muže, kteří podceňují sílu statečných žen, a připomíná, že nenávist plodí jen další nenávist.“

Pusťte trailer, který se v první polovině tváří jako klasický stylový western, aby se posléze proměnil v krvavé peklo. The Pale Door by měl zaujmout fanoušky obou žánru a nabídnout unikátní a zábavnou podívanou. Snímek vyjde skrze VOD 21. srpna 2020.

V galerii najdete plakát a fotografie z filmu.

Zdroj: Movieweb

Foto: RLJE Films

Galerie: 14

The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu The Pale Door: Westernoví zločinci vs spolek čarodějnic aneb krvavé peklo na Divokém západě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest