The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem

The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu
Panama Film
Zobrazit dalších 14 obrázků
Nepříjemné nekonvenční sci-fi drama s mladou herečkou v hlavní roli napáchalo pořádný rozruch. Obrázek si můžete udělat sami díky podivnému traileru.

Nezávislé sci-fi snímky to mají u diváků těžké. V tom lepším případě si pohrávají se složitými koncepty, které prodávají komplexním způsobem, jenž nemusí být příliš záživný. V tom horším případě jde o vyprázdněné naleštěné nic. Kam spadá nové sci-fi drama o umělé inteligenci The Trouble With Being Born zatím netušíme, ale už teď víme, že se jedná o neskutečně zvláštní, nepříjemný a kontroverzní snímek.

Premiéra proběhla na filmovém festivalu v Berlíně, kde film vzbudil rozporuplné reakce. O režii se postarala rakouská režisérka Susan Wollner, jenž v roce 2019 vyhrála prestižní Cenu německých filmových kritiků za snímek The Impossible Picture. Hlavní role ztvárnili Lena WatsonDominik Warta. Příběh se točí okolo Elli, která zprvu vypadá jako normální holčička. Žije se svým otcem a tráví odpoledne lenošením u sluncem zalitého bazénu. Bohužel, brzy má dojít k drsnému odhalení. Ellie je ve skutečnosti android naprogramovaný mužem, kterého oslovuje „tatínku“. Netrvá to dlouho a poté, co se Ellie vydává jedné noci do lesa za strašidelnou ozvěnou, zjeví se skutečná podstata jejich vztahu.

Panama Film

Unikátní sci-fi snímek tvůrci popisují jako děsivé, metafyzické zkoumání identit, které si sami vytváříme, a pohled na jejich následný rozpad. Režisérka prozradila, že se zprvu bála natáčet s tak mladou herečkou takto temný film, ale dnes rozhodnutí nelituje. Pár silně násilných scén z filmu vynechala, aby herečku neohrozila.

Pustit si můžete první trailer, jenž je opravdu nestandardní. Ihned vám napoví, zda bude film pro vás, nebo ne. O ději neprozradí skoro nic. Místo toho vyrukuje s plejádou nepříjemných výjevů, které se vám zaryjí pod kůži. Datum premiéry zatím stanovené není. Dejte vědět do komentářů, zda vás temnější a artovější obdoba Ex Machiny či A.I. Umělé inteligence zaujala.

V galerii najdete plakát a fotografie z filmu.

Zdroj: Variety

Foto: Panama Film

Galerie: 15

The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu The Trouble With Being Born: Mladá hrdinka nové sci-fi zjišťuje, že je robot naprogramovaný jejím otcem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest