Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě

Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 7 obrázků
Netflix dál utrácí obrovské částky, když si zajistil další atraktivní předlohu i áčkový herecký ansámbl.

Netflix sází na hvězdné dvojice. Nedávno se streamovacímu gigantovi upsali Ryan Gosling a Chris Evans, kteří budou pod dohledem bratří Russoových řádit v dvousetmilionovém špionážním thrilleru The Gray Man. Očekává se našlapaná akční jízda, která by údajně měla nastartovat úspěšnou frančízu směle konkurující bondovkám. Nicméně Netflix nesundává nohu z plynu a láká pod svá křídla další herecké hvězdy. Mezi ně patří i Denzel Washington a Julia Roberts, tedy parťáci z relativně vousatého politického thrilleru Případ Pelikán, kteří se představí bok po boku, ačkoliv nikoliv jako pár, v chystaném mysteriózním dramatu Leave the World Behind.

Warner Bros.

Snímek vychází z doposavad nevydaného románu Rumaana Alama a má vyprávět příběh dvou rodin, černošské a bělošské, které se shodou okolností ocitnou pod jednou střechou v rekreačním objektu kousek od New Yorku vlastněném jedním z párů. Společně budou muset čelit náhlému výpadku elektrické energie, nefunkční telefonní síti, kolapsu televizního i radiového vysílání a nedostupnému internetu. Nemají tudíž žádné informace a netuší, co se kolem nich děje. Ve chvíli, kdy zaregistrují podivné zvukové ozvy (vlny), docvakne jim, že je zle. Zvířata se začnou chovat divně a brát nohy na ramena, psychická pohoda všech se rapidně zhorší a konflikty ohledně rasy a sociálního statusu naberou na obrátkách. Bohužel, tyhle hádky pouze odvádějí jejich pozornost od znepokojujících věcí kolem nich.

Netflix vyfouknul práva Applu a MGM, přičemž materiál prý vzbudil v Hollywoodu solidní rozruch. Ostatně kvalitu námětu dokládá i herecký ansámbl, jelikož Washington i Roberts si nové projekty vybírají velmi pečlivě. Kniha by měla dorazit na pulty knihkupectví letos na podzim, tudíž natáčení by mohlo vypuknout v relativně dohledné době. Na režijní sesli usedne Sam Esmail. Roberts si střihne matku z rodiny, která si venkovský dům pronajala, Washington pro změnu majitele objektu.

V galerii můžete zavzpomínat, jak to sympatické dvojici společně slušelo v roce 1993 ve zmíněném snímku Případ Pelikán.

Zdroj: Deadline

Foto: Warner Bros. (ilustrační, z filmu Případ Pelikán)

Galerie: 8

Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu Leave the World Behind: Denzel Washington a Julia Roberts čelí nevysvětlitelné hrozbě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest