Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince

Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 9 obrázků
Podívejte se na sadu nových fotek s padouchem Taskmasterem a hrdinkami filmu.

Po zrušení dubnové premiéry se Black Widow přestěhovala na měsíc listopad, který měl být původně ve znamení epické marvelovky Eternals. Sólový film s Natashou Romanoff (Scarlett Johansson) vyplní mezeru mezi Občanskou válkou a Infinity War, kde potkáme i další generace Černých vdov. Jednou z nich je i mladá Yelena Belova s tváří Florence Pugh, kterou si kreativní ředitel Marvelu Kevin Feige nemůže vynachválit. Snad se jí podaří na diváky a fanoušky udělat v kině co nejlepší dojem, protože to bude ona, které Johansson předá štafetový kolík. Příběh Natashy skončil v Endgame, ale Black Widow tu s námi bude dál a buď ji uvidíme v nějaké další potenciální týmovce nebo jiném samostatném dobrodružství, které by opravdu mělo v budoucnu přijít. Ostatně, že má být Black Widow startem samostatné série loni naznačila Johansson.

Pugh popisuje Yelenu jako otravnou malou sestřičku, která bez ohledu na následky neváhá říct nahlas, co si myslí. Jakmile se s ní setkáme, přijdeme na to, že tak trochu vidí svět v jiném světle. Kromě toho, že je komplikovaná, je uvnitř zraněná podobným způsobem jako Natasha, ale to nemusí znamenat, že když spolu sdílí určitou bolest, hned budou nejlepšími kamarádkami. Natasha své blízké v minulosti opustila, což asi nejvíc těžce nesla Yelena. Čili nějakou roli bude zřejmě hrát snaha napravit pošramocené vztahy mezi oběma hrdinkami.  

Nedávno jsme se doslechli, že v blízké době by měl dorazit nový trailer. Ten ale podle zákulisních drbů nabídne jen minimum nových záběrů, s důrazem na postavu Red Guardian. V galerii můžete kouknout na pár nových obrázků a níže na tak trochu jiný trailer k Black Widow.

V akčním špionážním thrilleru Black Widow od Marvel Studios se musí Natasha Romanoff, alias Černá vdova, vypořádat se svou temnou minulostí a nebezpečným spiknutím, které se na její minulost váže. Je pronásledovaná silami, které se ve snaze dostihnout ji nezastaví před ničím. Přesto se musí Natasha popasovat se svojí špiónskou minulostí a vazbami, které zpřetrhala dávno před tím, než se z ní stal Avenger. Scénář filmu napsali Eric Pearson, Jac Schaeffer a Ned Benson. Režíruje Cate Shortland. V hlavní roli se vrací Scarlett Johansson. Dále hrají O-T Fagbenle, Florence Pugh, David Harbour a Rachel Weiss. Česká a slovenská premiéra je stanovena na 15. 11. 2020.

Zdroje: EmpireCBM 1 a 2, Movieweb

Zdroj obrázků: Mcu Master Twitter

Galerie: 10

Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu Black Widow: Scarlett Johansson předá štafetu mladší hrdince | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest