Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě

Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 7 obrázků
Možná by se mohl vrátit i Keanu Reeves. Ve vývoji je prý také film s kouzelnicí Zatannou.

Vzduchem, nebo spíš internetem se začala šířit zvěst, že je ve vývoji nový film s Constantinem. Někteří z nás se se silným kuřákem, čarodějem, okultním detektivem, jenž nejde pro cynickou poznámku daleko, seznámili až prostřednictvím filmu Constantine z roku 2005 s Keanu Reevesem. Ještě před ním tu byl komiks Swamp Thing, kde postava hostovala a později se dočkala vlastních komiksů s názvem Hellblazer. Na filmové pokračování nedošlo, ale pro hrdinu, který vídá anděly a démony se našla příležitost v televizi, kde jej hrál Matt Ryan.

Na projekt má dohlížet produkční společnost Bad Robot J.J. Abramse, který připravuje několik komiksových projektů z vydavatelství DC, mezi nimiž je také Justice League Dark, jejíž členem bývá i Constantine. Seriál Justice League Dark si má odkroutit premiéru na streamovací platformě HBO Max a přesně tam má zamířit i nový film s Constantinem. Se zprávou, že se kutí nový snímek se vytasil relativně nový web The Direct, tak uvidíme, jestli informaci potvrdí renomované servery. Údajně se také zvažuje přizvat zpět Reevese, jenž se nechal v minulosti slyšet, že si roli rád zopakuje. Nicméně nebylo specifikováno, zda se z projektu zrodí pokračování nebo reboot. Náladou a tónem se má prý blížit chystanému seriálu JLD.

Dalším údajným filmovým projektem na seznamu a budoucí nabídky HBO Max má být Zatanna, která s Constantinem randila. Kouzelnice je výtvorem scenáristy Gardnera Foxe a kreslíře Murphyho Andersona. Postava ovládající magii, kterou zdědila po otci, debutovala v roce 1964 v komiksu Hawkman. Později se objevila i v jiných komiksech jako Liga spravedlnosti nebo ve zmiňované Justice League Dark.

V galerii se můžete podívat, jak Reevese jako Constantinea a Eizu González jako Zatannu vylíčil známý výtvarník BossLogic.

Zdroje: The Direct, Comingsoon, BossLogic Twitter 1 a 2

Galerie: 8

Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu Constantine: Nový film s okultním detektivem z dílny J.J. Abramse je údajně na cestě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest