Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí

Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí | Fandíme filmu
Dimension Films
Zobrazit dalších 5 obrázků
Další díl série slibuje, že bude originální a vynalézavý.

Vřískot 5 hlásí oficiální návrat první staré známé postavy a tou je Dwight „Dewey“ Riley. Toho si v předchozích filmech zahrál David Arquette. V prvním dílu Dewey začínal jako strážník a ve čtvrtém to dotáhl na šerifa města Woodsboro, které bylo ústředním dějištěm řádění maskovaného vraha. Sám Arquette projevil radost, protože se na konci loňského roku nechal slyšet, že by se v dalším Vřískotu rád objevil. Stejné pocity sdílí i scenárista série Kevin Williamson, který je nadšený, že bude s Arquettem zase spolupracovat. Zároveň nešetří chválou na režiséry Matthewa Bettinelli-Olpina a Tylera Gilletta, jejichž pojetí filmu má být originální a vynalézavé a skvěle složí poctu odkazu, který tu po sobě zanechal režisér Wes Craven.

Pokud budeme věřit Williamsonovým slovům, tak nový Vřískot je v dobrých rukou, ale to se přesvědčíme až po premiéře, jestli to byla pravda. Nedávno jsme se dozvěděli, že o návratu s režiséry jednala Neve Cambell coby hlavní hrdinka Sidney. Společně s Deweyem a reportérkou Gale Weathers byli v sérii stálicemi, takže by bylo fajn, kdyby se ve scénáři našlo místo i pro Courteney Cox, pokud by tedy měla zájem se k roli Gale vrátit.

Zdroj: Variety

Galerie: 6

Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí | Fandíme filmu Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí | Fandíme filmu Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí | Fandíme filmu Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí | Fandíme filmu Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí | Fandíme filmu Vřískot 5: Jedna z ústředních postav série se vrátí | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest