Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli

Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu
Dimension Films
Zobrazit dalších 9 obrázků
S trochou štěstí by se v dalším Vřískotu mohla vrátit hrdinka Sidney Prescott.

Není tajemstvím, že se hororová série Vřískot rozroste o další snímek, který se zprvu profiloval jako restart. Teď to vypadá, že by chystaný díl pod dohledem režisérů Krvavé nevěsty Matthewa Bettinelli-Olpina a Tylera Gilletta možná přece jen měl navázat na události, jež se odehrály napříč čtveřicí dosavadních filmů. V nich pokaždé bojovala o život proti zabijákovi v masce hrdinka Sidney Prescott, která by se mohla vrátit i v novém filmu. Její představitelka Neve Campbell prozradila, že byla před měsícem a půl oslovena režiséry. Jednání mezi oběma stranami probíhají, ale kvůli koronaviru budou rozhovory podle ní ještě nějakou dobu trvat a pak se uvidí, jak to dopadne.

Herečka se netají tím, že postavu Sidney miluje a vždy pro ni bylo zábavné skočit do jejích bot a těšit se z návratu dalších herců a znovu se pokusit udělat další dobrý film. Jak sami vidíte, Cambpell by se návratu do své nejslavnější role nebránila. Zpočátku nebyla nadšena, že vznikne další Vřískot bez duchovního otce Wese Cravena. Zesnulý režisér natočil všechny díly a Campbell připouští, že změnit její názor pomohl až dojemný dopis režisérů, kde nezakrývají, že byl pro ně Craven inspirací a chtějí mu vzdát hold.

Pokud pátý film bude opravdu pokračováním Vřískotu 4, otevírá se tu potenciální návrat i pro další staré známé postavy jako jsou Gale Weathers, kterou ztvárnila Courteney Cox nebo Dewey, jehož si zahrál David Arquette. Ten na konci loňského roku projevil zájem se k sérii vrátit. Natáčení mělo původně odstartovat tento měsíc a pod film se podepíše jako výkonný producent Kevin Williamson, který napsal scénář ke všem dílům s výjimkou Vřískotu 3. Uvidíme, zda napíše scénář i k novému dílu. Co byste říkali na návrat Neve Cambpell vy? 

Zdroj: Rotten Tomatoes

Galerie: 10

Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu Vřískot 5: Neve Campbell jednala o návratu ke své životní roli | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest