The Eternals: Jednoho z nových Marvel hrdinů inspiroval John McClane

The Eternals: Jednoho z nových Marvel hrdinů inspiroval John McClane | Fandíme filmu
Men's Health
John McClane nebo Wolverine? Pro Kumaila Nanjianiho žádný problém, zvládá všechno!

Komiksovka Eternals je oficiálně dotočená a momentálně se nachází ve fázi post-produkce. Tahle taškařice o polobožských stvoření žijících tisíce let na Zemi měla dorazit na plátna kin letos v listopadu, leč nakonec se očekávaný počin režisérky Chloé Zhao představí divákům (snad) v únoru 2021. Obsazení nevypadá úplně špatně, tak uvidíme, co z atraktivní látky tvůrci dokážou vytřískat. Největšími hvězdami filmu budou zřejmě Angelina Jolie, Kit Harington a Salma Hayek, ale zabodovat by mohl i Kumail Nanjiani.

Ten na sebe upozornil v povedené komedii Pěkně blbě, v akční taškařici Spolujízda nebo v seriálu Silicon Valley. Střihne si Eternala jménem Kingo, který by měl na Zemi žít jako velká hollywoodská hvězda. A jaká přesně? Nanjiani v rozhovoru pro magazín Men’s Health uvedl, že Kingo bude bollywoodským Brucem Willisem, čili marveláckým Johnem McClanem. Inu, zvolil si dobrý vzor, tedy bude-li se odkazovat k devadesátkovému Willisovi.

Nanjiani prý vždy toužil po nějaké komiksové roli a marvelovky pro něj potencionálně představovaly splněný sen. Nicméně když viděl, že komediální herci jako Chris Pratt a Paul Rudd zastávají v rodině Marvelu hlavní role, tak si řekl, že si na svoji šanci trpělivě počká. V minulosti proto odmítl nejednu vedlejší roli v různých komiksovkách, protože věřil, že má šanci získat větší a důležitější part. Čekání se vyplatilo a v Eternals rozhodně nebude mít jenom nějaký štěk.

V magazínu Men’s Health prezentoval Nanjiani kromě jiného i svoji vypracovanou postavu, přičemž na jedné z fotek se nechal zvěčnit jako Wolverine. A nutno podotknout, že na to, aby si sundal triko, evidentně má, což ocenil uznalým "cool" i ex-Wolverine Hugh Jackman. A dodal k tomu: "Když už na sobě takhle zamakáš, tak si to triko sundej!"

V komiksech jsou The Eternals dalším výtvorem Jacka Kirbyho, který je poprvé představil v roce 1976. Jedná se o uměle vytvořený národ, u jehož zrodu stáli tzv. Celestiálové, božské bytosti světa Marvelu. Eternaly Celestiálové stvořili na Zemi z předvěké podoby člověka. Eternalové jsou dlouhověcí, téměř nezničitelní, mají nadlidské síly, silou vůle ovládají každou buňku svého těla a dovedou manipulovat kosmickou energií. Málo se ale rozmnožují a je jich konstantně poměrně nízký počet. Eternalové přísahali, že budou chránit smrtelníky před Devianty, což je další výtvor genetických hrátek Celestiálů. Devianti se od pradávna pokoušeli lidi zotročit a svou menší moc vždy kompenzovali pomocí technologických výdobytků.

Režisérkou filmu je Chloe Zhao, scénář napsali Matthew a Ryan Firpovi. V hlavních se předvedou Richard Madden, Kit Harington, Gemma Chan, Salma Hayek, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Barry Keoghan a Don Lee. Datum premiéry je stanovené na 11. února 2021.

Zdroje: Men’s Health, CBM, MW, ScreenRant

Foto: Men’s Health

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest