Představí se po úspěchu Neviditelného v dalším monster filmu Will Smith?

Představí se po úspěchu Neviditelného v dalším monster filmu Will Smith? | Fandíme filmu
Warner Bros.
Jordan Peele, Will Smith a hororová podívaná? Bereme všema deseti.

Režisér, scenárista a producent Jordan Peele momentálně platí za jednoho z nejtalentovanějších hollywoodských tvůrců. Režisérskou kariéru mu nakopla dvojice povedených hororů, když zejména prvotina Uteč (Get Out) se hodně vydařila. Loňské My (Us) leckoho zklamalo co do kvalit, ale z hlediska finančního se jednalo o nepopiratelný úspěch. Když někdo natočí film za 20 milionů dolarů a celkové tržby se přehoupnou přes 255 mega, zřejmě ví, co lidé chtějí vidět. Ve studiu Universal tuší, jaký potenciál v nadějném tvůrci dřímá, tudíž s ním podepsali pětiletou dohodu o spolupráci, v rámci níž se zavázali, že zafinancují příští dva filmy, které bude Peele točit (režírovat, produkovat, psát scénář). A teď se zdá, že v prvém případě zabrousí rodák z New Yorku mezi monstra.

V Universalu by totiž po nečekaném úspěchu thrilleru Neviditelný rádi využili naladění publika a poslali do kin další podobně laděné snímky. Relativně nedávno jsme vás informovali o tom, že by se na stříbrná plátna mohla vrátit ta nejikoničtější monstra včele s Drákulou nebo Frankensteinem. Leigh Whannell, režisér Neviditelného, před časem přiznal, že by rád oživil právě postavu upířího hraběte z Transylvánie. Nakonec však na režijní sesli usedne Karyn Kusama (Aeon Flux, Ničitelka), přičemž není jisté, zda projekt bude vznikat pod hlavičkou studia Universal.

Ale zpět k Peeleovi. Ten by měl kráčet ve šlépějích Whannella a natočit další spíše nízkorozpočtový thriller/horor. Doposud nebylo nic oficiálně potvrzeno, přičemž se ani neví, o čem by mohl snímek být. Nicméně studio by bylo rádo, aby se v hlavní roli představil Will Smith. A musí se nechat, že vzhledem k úspěchu Neviditelného a Peeleovu renomé existuje velká šance na to, že by mohla mít hvězda Aladina a Mizerů o chystaný projekt zájem.

Titulní obrázek je pouze ilustrační, pochází z filmu Zimní příběh z roku 2014.

Zdroje: MW, FCC

Foto: Warner Bros.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest