Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona

Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu
StudioCanal / STXfilms
Zobrazit dalších 8 obrázků
Tohle rodinné dobrodružství se dle traileru docela povedlo.

Rodinné fantasy drama Tajná zahrada (The Secret Garden) vychází ze stejnojmenného románu z pera spisovatelky Frances Hodgson Burnett (vyšlo i u nás). Tahle britská klasika se v minulosti dočkala několika filmových zpracování, přičemž letos by měl zkusit štěstí se svou verzí režisér Marc Munden (Miranda, Kainovo znamení). Má tu kliku, že k ruce bude mít dvě stálice hereckého nebe. Ve snímku se totiž představí Colin Firth a Julia Walters, přičemž hlavní dětské role se zhostila Dixie Egerickx.

Příběh se točí kolem mladé rozmazlené dívky jménem Mary, jež je poslána na na první pohled ponuré anglické panství poté, co osiří. Nejenže se musí vypořádat se změnou prostředí, ale rovněž slýchá v temných chodbách žalostný nářek. V novém domově si brzy najde přátele a objeví zanedbanou zahradu, které se rozhodne vtisknout nový život. Mary postupem času odhalí původce tajuplného pláče a taktéž promění neutěšenou zahradu v kouzelné místo vyzařující nadpřirozenou a oživující energii.

Trailer má solidní atmosféru, na materiálu jsou vidět produkční hodnoty a obecně se Tajná zahrada jeví jako příjemná a zábavná rodinná fantasy. Režíruje Marc Munden dle scénáře Jacka Thornea. Vcelku pochopitelně momentálně není jasné, kdy snímek dorazí do kin. Možná jej dříve uvidíme na nějaké streamovací službě.

Foto: StudioCanal / STXfilms

Galerie: 9

Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu Tajná zahrada: Trailer představuje okouzlující novinku od tvůrců Harryho Pottera a Paddingtona | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest