Chuck Norris neslaví osmdesátiny, osmdesátiny slaví Chucka Norrise

Chuck Norris neslaví osmdesátiny, osmdesátiny slaví Chucka Norrise | Fandíme filmu
USA Network
Chuck Norris definuje lásku jako neochotu zabíjet. Pokud jste ještě naživu, Chuck Norris vás miluje.

Legenda akčních (karate) filmů, mistr bojových umění a obávaný seriálový strážce zákona a terč vtipů. Cordell Walker, tedy rodák z Ryanu v Oklahomě, Chuck Norris, včera (10. března) oslavil osmdesáté narozeniny. Ve filmové branži se pohybuje od šedesátých let minulého století. V roce 1972 se objevil jako padouch ve snímku Cesta draka, kde se střel se samotným Brucem Lee. Následovala celá řada filmových rolí, jako příklad uveďme tituly jako Osamělý vlk McQuade, Nezvěstní v boji, Invaze U.S.A., Delta Force nebo Mistr Kickboxu. V roce 2012 si střihnul menší roličku v akční týmovce Expendables: Postradatelní 2, což je doposud jeho poslední počin. Hvězdou televizních obrazovek se pak stal díky seriálu Walker Texas Ranger. V českých končinách se blýskl ve vánočním spotu firmy T-Mobile.

Nicméně Norris se proslavil i díky řadě vtipů, které se začaly šířit díky americkému bloggerovi Ianu Spectorovi. Ten si začal na své stránce dělat legraci z hvězd akčních filmů a Norris se stal největší obětí. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a Norris stránku zažaloval. Posléze však vyhodnotil, že z toho lze i něco vytřískat a nakonec se s tímhle fenoménem smířil. Některé vtípky jste možná slyšeli, ale jen pro jistotu si alespoň některé připomeneme.

  • Když Alexander Bell vynalezl telefon, měl na něm tři zmeškané hovory od Chucka Norrise.
  • Děti chodí spát v pyžamu se Spidermanem. Spiderman v pyžamu s Chuckem Norrisem.
  • Chuck Norris vyhrál Tour de France na rotopedu.
  • Chuck napočítal do nekonečna. Dvakrát…
  • Chuck Norris dokáže vypít vodu z kohoutku na ex.
  • Chuck Norris umí tleskat jednou rukou.
  • Zabil granátem 30 lidí, granát poté explodoval.
  • Víte, proč Chuck Norris nehrál v Titanicu? Protože by všechny zachránil.
  • Vetřelec vs. Predátor je pozůstatkem zrušeného projektu Vetřelec vs. Predátor vs. Chuck Norris. Nikdo totiž nechtěl platit 9 dolarů za film dlouhý 14 vteřin.
  • Chuck Norris byl na Marsu. Proto tam nejsou žádné známky života.

Chuck Norris, vlastním jménem Carlos Ray Norris Jr., má po otci indiánskou krev, neb tatínek byl příslušníkem kmene Čerokí (Cherokee), a po matce zase tu irskou. Vždy platil za zbožného konzervativce a podporovatele republikánských politiků. Norris byl přirozeně v minulosti v prvé řadě hvězdou filmového nebe (ač kritici jeho filmy zrovna nemilovali), ovšem mám takový pocit, že budoucí generace si jej budou přeci jen spojovat spíše s vtípky, které dodnes nepřestávají vznikat. My přirozeně přejeme Chuckovi všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví! Ale víte, jak to je, Chuck Norris jednou chytil ebolu, ale protože mu jí bylo líto… tak ji zase pustil…

Foto: CBS

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest