Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland

Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu
Sony Interactive Entertainment
Zobrazit dalších 9 obrázků
Nekonečně odkládaný projekt bude vyprávět origin dobrodruha Nathana Drakea.

O Uncharted se v dnešní době už v podstatě nedá mluvit jinak než o tvůrčím pekle. Studio Sony se pokouší film podle populární videoherní série natočit už od roku 2008, stále však naráží na řadu problémů. Od projektu odkráčela už celá řada režisérů, přičemž samotná premiéra se už nesčetněkrát posouvala. Teď se však dost možná konečně začíná výsledný produkt rýsovat. Režisérskou pozici nedávno převzal tvůrce Zombielandu a Venoma Ruben Fleischer a vypadá to, že by se do nějakých dvou měsíců konečně mělo začít natáčet. Další kapku naděje teď v nedávném rozhovoru přidal představitel hlavní role Nathana Drakea, Tom Holland.

Dostala se k němu totiž prý poslední verze scénáře, který je podle něj jedním z nejlepších, které dosud četl. Herec dokonce zašel ještě o krok dál a prohlásil, že podle něj film prolomí kletbu videoherních filmů. Přinese totiž něco vcelku jiného - bude se jednat o origin hlavního hrdiny, který dosud neosvětlily ani videohry. Díky tomu bude ve filmu něco nového jak pro fanoušky celé značky, tak pro ty, kdo se s ní setkávají poprvé. Celkově je prý z celého snímku nadšený a už se velmi těší na natáčení.

Co myslíte vy? Dokáže Uncharted uspět i přes produkční problémy nebo to bude stejný propadák jako většina adaptací videoher? Napište nám do komentářů.

Videoherní série je inspirovaná Indianou Jonesem a Tomb Raiderem. Jedná se o dobrodružnou akční adventuru, ve které cestovatel Nathan Drake pátrá po celém světě po pokladech a nejrůznějších historických tajemstvích. Jedním z poznávacích znamení her je, že nabízejí téměř filmový zážitek, a tak působily vždy jako dělané pro celovečerní adaptaci. Mladého Nathana Drakea si zahraje Tom Holland, v další roli se objeví Mark Wahlberg.

Galerie: 10

Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu Uncharted: Prokletý film vyřeší problém videoherních filmů, myslí si Tom Holland | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest